Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem do AAA auto prodával i kupoval, když jsem ho tam prodával a viděl jsem co tam vše kontrolují, tak jsem se vůbec nebál si tam jít auto koupit
  • Já jsem tam koupil auto a za dva dny se rozhodnul ho jít vyměnit za jiné a žádný problém :-)
  • Mě se hodně líbí, že když jsem v AAA kupoval auto, tak jsem pak nemusel řešit žádné papírování kolem vozu, vše vyřeší za vás jsou to opravdu jedničky na trhu
  • Já si myslím, že by si tam každý měl zajít sám a udělat si svůj názor, jinak ty co tam nic nekoupili a jen pomlouvají nic nepřesvědčí, já jsem tam auto kupovala a za mě proběhlo vše v pořádku
  • Já jsem tam během hodiny vybrala krásnou fabii, která neměla moc najeto a byla za slušnou cenu :-)
  • Byla jsem spokojena, protože při příchodu se mě ujmul prodavač a pomohl mi s výběrem mého automobilu
  • Moje Fabie z AAA mě vozí už 4 roky každý den do práce, jsem spokojená
  • Koupil jsem v AAA golfa z roku 2001, neskutečně pěkné autíčko, jezdí jak drak :-)
  • Já jsem spokojený s jejich službami, když jsem koupil automobil, tak jsem nemusel řešit žádné papíry
  • Když jsem si kupoval auto v AAA, vzal jsem si s sebou mechaniku, diagnostiku a myslel si, že mě s tím vyhodí, ale opak byl pravdou, nikdo mi nic neřekl :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit