Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hubnutí se prostě nedá přečůrat a když vám někdo bude slibovat zázraky, tak z toho stejně nic nakonec nebude. Hubnutí je potřeba si prostě vydržet a odedřít. Ale můžete tomu pomoci tak, že budete správně jíst a správně se hýbat. Měřit si tlak, tep, kalorie. S tím vším se pak dá perfektně pracovat. Mě s tím pomáhají i chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-prime-stribrna/ , které mi všechny tyto hodnoty poctivě zaznamenávají do aplikace v telefonu. 

  • Na takový web bych nezavítala ani omylem, to by se opravdu už něco jako muselo stát. Mnohem více mně dává smysl si někde na internetu najít a pořídit zdravé mlsání, které si vezmu třeba k sledování filmu nebo nějakého seriálu. To je něco, na co si prostor ráda najdu.

  • Myslím si že to nejhorší hned poté že si čte falešní zprávy, je snad si říct rady od zpravodajských serverů o tom jak zhubnout. To je opravdu red flag. A ten kdo to dělá a vymýšlí by se měl nad sebou opravdu zamyslet. Není nic horšího než lidem shazovat sebevědomí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit