Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano já si vždy nabídky pojišťoven srovnám přes srovnávač pojištění klikpojisteni .cz. Několik pojistek jsem uzavíral přímo přes srovnávač. 

  • Na jednom srovnávači bych měl srovnání všech pojišťoven? a jak se to potom uzavírá?

  • To je docela dost, ale také záleží kolik vám je let... pojišťovny to do toho počítají, také jaký máte naježděný bonus. Jinak co bych mohl poradit, tak si srovnat nabídku pojišťoven na srovnávači pojištění. Já jsem si tak našel výhodnější pojištění, které jsem si uzavřel rovnou online. 

  • No já jsem si koupil 6 let staré auto a havarijní pojištění tam vychází 9 tisíc ročně na mě to se mi zdá opravu hodně, protože i s povinným ručením bych platil 1300 měsíčně v přepočtu. Je to normální?

  • Zrovna jsem si koupil úplně nové auto, takže mi z mého pohledu havarijní pojištění zas tak drahé nepříjde. Sjednal jsem si jej nedávno přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni a jsem za něj moc rád, protože mám jistotu, že o auto nepříjdu i v případě mnou zaviněné nehody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit