Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Restauratéři na to nadávají protože jim jde jen o peníze a né o zákazníka. Já mám také hospodu a nealko levnější než pivo je u mě samozřejmostí od začátku mého podnikání, konkrétně u mě mám v nápojovém lístku nabídku kohoutkové vody v neomezeném množství úplně zdarma a nedělá mi problém k tomu dát zdarma i plátek citrónu a led, nařízení tedy splňuji ještě před platností zákona již několik let a zcela sám od sebe, nikdo mi to nařizovat nemusel, jen jsem vyslišel přání zákazníků. Nabízet kohoutkovou vodu zdarma má možnost každý restauratér a né jenom honit mamon a vydělávat na nesmyslech. Ostatní klasické nealko nápoje jako třeba Coca Cola a podobné mám v cenové relaci do 10,-Kč za 0,5l, sodovku 0,5l mám za 5,-Kč a tudíž také levnější než pivo. Nealko rozlévám z pet lahví a například Coca Colu v pet lahvi kupuji za 25,-Kč 2l a zisk z jedné lahve mám 15,-Kč. Pivo 10 stupňů mám za 15,-Kč 0,5l a pivo 12 stupňů mám za 20,-Kč. Kouření ani nezmiňuji, to jsem zakázal už před čtyřmi roky a najednou začalo chodit více lidí hlavně z řad nekuřáků a dětí, kteří pijí hlavně nealko a také zdarma nabízenou vodu. Mnozí restauratéři si totiž zvikli pouze hrabat a předražovat a dále nadávat, jsem také restauratér a postoj k zákazníkům a k cenám nápojů mám úplně jiný, zákazník je totiž můj pán a jsem tu pro něho. U mě neexsistuje aby bylo pivo levnější než nealko když nealko stojí míň než pivo i v obchodech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit