testovaci text

Diskuse pro Článek

Hospodářská komora: Vyšší minimální mzda poškodí ekonomiku

30. 5. 2017 – nasepenize.cz

Tripartita dnes jednala o zvýšení minimální mzdy o dalších 1 200 korun měsíčně. Tak vysoké tempo zvyšování minimální mzdy podle Hospodářské komory ohrožuje tuzemské hospodářství a konkurenceschopnost ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 1

napsat komentář

CI5 (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Za současné konjunktury JE TO PŘESNĚ NAOPAK. Ekonomice to velice prospěje. Lidé začnou kupovat víc kvalitnějšího zboží běžné potřeby, na které teď nedosáhnou, zaměří se na domácí české výrobky místo laciných činských napodobenin a oživí tím kvalitu výroby To, že si např. soudruh MACH drůbež, koupí za peníze ušetřené na mzdách svých zaměstnanců, už osmé Ferrari totiž české ekonomice nijak nepomůže. Zvýšení mezd umožní zmenšit propast mezi občanem, co nic neukradl a tudíž je chudý a zloději, kteří okradli stát o miliardy, zničili spoustě lidí zdraví jedovatými postřiky a plesnivým pečivem a říkají si velko-podnikatelé. Zvýšení mezd musí být především doprovázeno snížením zdanění práce, které je v ČR nejvyšší na světě, vyšší, než ve Skandinávii, kde je tzv. sociální stát. Tam ovšem miliardy z daní nekončí v kapsách beztrestných politiků na všech úrovních a bývalých soudruhů z Prognostického estébáckého ústavu přihrávajících východním oligarchům na úkor vlastních občanů.
30.5.2017 upraveno v 21:27
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.