Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud potřebujete nemovitost rychle prodat, tak se mohu podělit o zkušenost s realitní kanceláří, která nabízí výkup jakékoliv nemovitosti do 24 hodin, pokud je nemovitost zcela Vaše.

  • Ano to je moje, jak to tedy prosím celé probíhá? Vy máte osobní zkušenost s takovým odkupem do 24 hodin?

  • Co bych měl všechno udělat před prodejem domu v Praze? máte někdo osobní zkušenost s prodejem nemovitosti v Praze?

  • Ano dostal jsem tehdy kontakt 800 503 305 na realitní kancelář Edox reality, která nabízí odkup nemovitosti do 24 hodin, zkontrolují si právnickou a technickou stránku nemovitosti, a pokud je vše v pořádku, tak od Vás nemovitost okamžitě vykoupí.

  • No nevím, já si myslím, že v současné době se víc vyplatí například zlato. Už nějakou dobu sleduji tento investiční magazín https://www.investice.cz/ a právě tam před časem psali, že zlato je teď asi největší jistota. Dost nad tím, že bych do něj investoval přemýšlím.

  • Taky zrovna přemýšlím nad tím, že bych si koupil nějakou malou nemovitost. Mám totiž nějaké volné finance, a říkám si, že zrovna investování do nemovitosti je v současné době jedna z nejlepších invesicí, tak proč do toho nejít že. Navíc se takový byt může v budoucnu hodit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit