Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem nakonec myšlenku koupě bytu opustil. Přeci jen vlastní nemovitost je vlastní nemovitost. Mnohem lepší, než pořád někoho potkávat na chodbě. Proto jsem si nechal postavit krásný prostorný keramický dům. Ten nám postavila firma https://keramickedomy.com/ Mají v nabídce krásné domy, které jsou perfektně rozvržené. Navíc se postarají o kompletní stavbu, a to i včetně vyřízení stavebního povolení. 



  • jsem koupil byt, který je kompletně k rekonstrukci a rozhodnul jsem se tam
    jako první zařídit koupelnu, protože tam vlastně ani žádná pořádně není.
    Udělal jsem si tedy místnost z příček kolem odpadu po bývalé vaně. Do toho
    místa bych potřeboval dát sprchový kout. Jak ho udělat dobře do úrovně
    podlahy? Jak se to řeší s odpadem? Měl bych kolem udělat ještě nějakou
    stavební úpravu? 


    • To
      záleží, jak chcete aby to celkově vypadalo, ale asi nejjednodušším způsobem
      je koupit si sprchovou vaničku, která se dá dát do úrovně podlahy. Potom si
      to vlastně zvládnete udělat kompletně sám. Já jsem vybral sprchovou vaničku
      do úrovně podlahy, která je přístupná ze tří stran ze smaltované oceli.
      Vanička má sklovitý povrch, takže se mi to perfektně hodí i k dlažbě okolo a
      vypadá to celé velmi pěkně. 


      • Docela
        by mě zajímalo jak to vypadá, kde jste ji kupoval? 


        • Koupil
          jsem konkrétně přesně tuhle https://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchove-vanicky/detail/product/superplan-zero/ Když se podíváte na stránkách kousek níž, tak tam najdete i montážní návod.
          Není to složité a výsledek super. Navíc díky smaltované oceli je vanička
          odolná proti mechanickému poškození, takže i když vám na ni něco spadne, tak
          to vydrží.  

  • Já se teď asi úplně nebudu držet vašeho příspěvku, ale myslím si, že když třeba budete chtít měnit okna ve vašem domečku, tak se zaručeně bude jednat o investici. Protože jakmile vám nebude unikat tolik tepla, tak se hned budete cítit lépe a nebudete tolik utrácet za topení.

  • Podle mě se investice do nemovitostí vyplatí prakticky vždy. Sice je to s tím růstem hodnoty na delší dobu a někdy to vyžaduje i nějakou tu rekonstrukci, ale na druhou stranu je to poměrně bezpečná cesta k penězům. Než ale do něčeho vložíte úspory, tak doporučuji sledovat nějaké aktuální dění na daném trhu, třeba na investice.cz :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit