Přejít na výpis diskuzí

Jak na předražené bydlení? Lék je na světě

31.5.2018 21:00
red   3 příspěvky

Ceny nemovitostí i nájemného rostou. Pro stále více lidí se bydlení stává nedostupným. Lidovci se proto rozhodli umravnit trh s nemovitostmi. V pátek na tiskové konferenci ve sněmovně představili řešení na předražené bydlení. Z nevyužitých nemovitostí by měl byty vybudovat stát a města.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by dobře jen v Praze obejít jednotlivé úřady od Prahy 1 až o 2O nebo kolik jich a udělat si inventuru zavřených neobydlených domů a činžáků! Nejen vybírat zaa nájmy velké peníze, ale makat! Ale vy členové KDÚ - jako Bělobrádek, Bartoška, Stan Farský, Gazdík, Kalousek jen řvete, útočíte ale kde je za vámi práce, ne mluvit, kritizovat, ale makat!
  • Stavět víc bytů a ne peníze dávat do teroristických organizací a jenom žvanit a žvanit.Nevím co děláme v Afganistánu a jinde.Nečtu ady,že praskla silnice pod váhou u Rozvadova kámošů z USA a jejich okupačními obrněnci.Na to silnice v Sudetech není stavěná,kterou osvobozovaly.Dnes opět zasírají provoz na D1.Proč je voj.policie nenasměruje do Polska?
  • Před několika lety u nás obec opravila dům na startovací byty, poté je obec přidělovala sociálně slabým, během doby tam musely být nainstalovány kamery, nakonec bezpečnostní služba a nakonec projekt zrušen a budou z toho opět byty s podmínkou, že žadatel pracuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit