Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aplikace na nic a na ho*no. Velká většina ojetin je k nám dovezená a u nich se tachometr přetočí před přihlášením do systému a technickou kontrolou.
  • A funguje to i u aut právě dovezených z ciziny?
    • Na dovezene vozidla sa specializuje slovenske obcianske zdruzenie lepidlo www.overeniekm.sk. Najdes tam dost vela info.
  • Nějak Vám to soudruzi nefunguje,
    zkouším to půl roku a vždy je odpověď stejná - Chyba: zadané číslo prohlídky není poslední pravidelná technická prohlídka.
    Neměl jsem protokol tak jsem zadával číslo z t.p. nebylo to napsáno nejlépe ale po nové stk minulý týden je výsledek stejný. *16*
  • Lepší je si rovnou vyjet celou historii vozidla. Napsal bych tu CEBII, ale ta nemá celosvětovou působnost. Já osobně prověřuju přes VINCHECKFREE.net - spolupracují se společností, která kontroluje VIN a ověřuje údaje pomocí blockchain technologie, takže znemožňuje jejich manipulaci. Tohle je budoucnost v tomto oboru 🙂


  • Koupil
    jsem ojetého passata při jeho 126 tisících. Auto jezdilo perfektně dalších 40
    tisíc. Teď mám problém s tím, že má horší zvuk při volnoběhu a začalo mi to
    víc žrát…. Čím by to mohlo být?


    • Jestli
      má auto najeto to co říkáte, tak to může být karbon. Zkuste zauvažovat o
      dekarbonizaci motoru a třeba vám to pomůže. 


      • Myslíte?
        Vy jste byl s autem na dekarbonizaci motoru? Co to tak stojí? 


        • Právě
          že byl a proto to doporučuji. Taky jsem to tak měl a auto po dekarbonizaci má
          lepší výkon, míň žere a má daleko lepší zvuk. Dekarbonizace motoru vodíkem
          navíc není ani tak drahá. Dělal jsme ji u https://www.sherlog.cz/dekarbonizace

  • Kupoval jsem auto z autobazaru AAA auto, takže jsem opravdu nic ověřovat nemusel, tam to máte přímo napsané, které auto má ověřený a dohledatelný údaj o tachometru.

  • Počet ujetých km je u jedné STK je chybný. Zbytek je O.K. Při prodeji může vzniknout problém. *11*
  • Vyzkoušeno 18.1.2016 a funguje, zadáno č. poslední TK z velkého TP a zobrazeny stavy z posledních čtyř kontrol od r. 2010.
  • Dost komplikovane. Na SVK staci zadat SPZ na tejto stranke https://www.overeniestk.sk/overenie-stk a dostanete aj poslednu STK aj vsetky km. Alebo potom vyuzit platenu sluzbu www.overenie-vozidla.sk
  • Když už jsme si s manželem pořídila celkem luxusní vůz, přišla na řadu otázka které disky na auto budeme shánět. Já jsem dychtila po obyčejném stylu, ale manžílek zvyklý chodit do různých hospod pro radu na mě nechtěl dát. Co jsem taky čekala po dvanácti letech manželství, že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit