Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když jsem začínal podnikat, tak jsem také potřeboval rychle mít svoje vlastní razítko. Zvolil jsem na to firmu, která má u nás dlouhou tradici  https://www.colop.cz/printer-line Mají razítka všech tvarů a můžete si vymyslet vlastní text i logo do razítka, které potom objednáte online. 

 • Já jsem se nedávno rozhodl, že si založím eshop, přes https://www.jml-zlin.cz/cs/stante-se-nasim-distributorem jsem si domluvil distributora doplňků stravy, což je zboží, které bude hlavním sortimentem mého internetového obchodu.


 • Když si
  vzpomenu na to, jak jsem začínal se svojí firmou, tak mi z toho není vůbec
  dobře. Ještěže jsem měl kamaráda zkušeného v oblasti podnikání, který mi řekl
  o věcech, o kterých jsem neměl ani ponětí. Doporučil mi třeba pronajmout si
  virtuální sídlo firmy u http://www.officetime.cz/

 • Já už bych začínat nechtěla. Ty začátky byly strašný. Už máme naštěstí firmu rozjetou a peníze a dřina se nám vrací zpátky. Máme i vlastní věci. Nechali jsme si potisknout oblečení, tašky, propisky, atd. svým logem, abychom si dělali reklamu. 

 • Rozjezd vlastního podnikání závisí především na dobrém nápadu, nadšení a v neposlední řadě i finančních protředků. Mít dobrý nápad, o kterém si myslíte, že si najde své místo na trhu, je základem ke startu. Dostatek potenciálních zákazníků se pro vás jako podnikatele stává naprosto stěžejním pro přežití.

 • Myslím si, že začít podnikat u nás neníí zas tak složité. Daleko větší problém mi dělalo pro moji firmu najít ten správný název. V dnešní době je totiž brand strašně důležitý, tudíž je potřeba si na jeho vymýšlení dát záležet. Já jsem se při tom dost inspiroval na https://ideaclub.cz/media/jak-vymyslet-nazev-firmy a myslím, že můj správně vymyšlený název firmy je značná část mého úspěchu.

 • tarpedivan

  Myslím, že velmi užitečné rady. Já si myslím, že mladí podnikatelé by hlavně ze začátku neměli podceňovat sílu propagace. Je celkem jedno, jestli se bude jednat o propagaci na internetu, nebo fyzickou v podobě třeba reklamy na autě nebo projektoru na projekce loga firmy.

  • macinan

   Souhlas. Propagace podnikání je bezesporu důležitá. Zvlášť v začátcích. Jak by se také zákazníci o vaší firmě dozvěděli, kdyby nebyla vidět? Osobně si ale myslím, že ta reklama na auto je mnohem lepší volba. Polepeného auta si přecejen všimne každý. 

   • ivanka386

    Ta reklama na auto je dobrý nápad. Myslím si ale, že internetová reklama je neméně důležitá. Jediný problém je v tom, že vyznat se v internetové reklamě je celkem složité. Právě proto se mi o ni stará tento PPC specialista.

    • Díky za tip. Nad internetovou reklamou už nějakou dobu také přemýšlím. Prvně by to ale u mého webu chtělo asi zainvestovat do lepší SEO optimalizace. Co jsem se tak díval, tak právě o tu se dokáží postarat například https://kvalitneseo.cz/seo/

 • joskadevatej

  Zdravím. Mockrát děkuji za článek plný velmi užitečných rad! Já už delší dobu také uvažuji nad tím, že bych začal podnikat. Konkrétně bych si rád založil eshop se zahrádkářskými potřebami případně nějakým nářadím. Už jsem si i zjištoval, co je na to potřeba a podle všeho to není až tak těžké, jak se zdá. Prý se dá vše velmi jednoduše udělat přes Prestashop.

 • ivannavratil386
  Jojo, souhlasím s zabloudilovanatasa. Když jsem si přes https://www.ioffshore.cz/ založil svoji offshore firmu, tak jsem byl ze všeho také úplně zmatený. Člověk se do toho ale dostane velmi rychle a připadá mu to pak jako součást běžného života. :)
 • Musím uznat, že jsem v tom všem při zakládání živnosti měla pěkný zmatek, ale po pár měsících podnikání už mi ty věci připadaly jako běžná součást života. Těm, kdo v tom plátci a neplátci DPH mají ještě zmatky, doporučuji přečíst tento článek - https://pravopropodnikatele.cz/se-stat-platcem-dph/ - mně na pochopení přijde asi nejlepší ze všech, co jsem zatím našla :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit