Přejít na výpis diskuzí

Jak podnikat: Začínáme podnikat

11.8.2017 20:02
Redakce NašePeníze.cz 3 příspěvky

Při podnikání se nevyhnete úředníkům. Proto vám přinášíme seriál článků o základních povinnostech podnikatele. Při čtení jeho prvního dílu si jen nostalgicky zavzpomínáte na časy, kdy jste rozjížděli firmu, možná však zjistíte, že máte „mezeru v papírech“.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386
    Jojo, souhlasím s zabloudilovanatasa. Když jsem si přes https://www.ioffshore.cz/ založil svoji offshore firmu, tak jsem byl ze všeho také úplně zmatený. Člověk se do toho ale dostane velmi rychle a připadá mu to pak jako součást běžného života. :)
  • Musím uznat, že jsem v tom všem při zakládání živnosti měla pěkný zmatek, ale po pár měsících podnikání už mi ty věci připadaly jako běžná součást života. Těm, kdo v tom plátci a neplátci DPH mají ještě zmatky, doporučuji přečíst tento článek - https://pravopropodnikatele.cz/se-stat-platcem-dph/ - mně na pochopení přijde asi nejlepší ze všech, co jsem zatím našla :)
  • Docela hodně rad a článků na tohle téma se dá najít na https://www.freelance-market.cz/d/jak-zacit-podnikat, je čím dál víc povinností, které člověk musí na začátku splnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit