Přejít na výpis diskuzí

Jak správně hledat práci

17.1.2017 15:57
Redakce NašePeníze.cz 4 příspěvky

Splácíte hypotéku a ztratili jste právě práci, nebo hledáte třeba své první zaměstnání hned po škole? Než začnete bez přemýšlení projíždět a odpovídat inzeráty na „jobsu“, zkuste následující tipy, které vám nezaberou více než 2 dny a výrazně vám ulehčí hledání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Mockrát děkuji za super článek plný užitečných rad. Já se marně snažila najít práci asi rok a půl. Bez výsledku. Nové zaměstnání se mi podařilo najít až když jsem narazila na tento pracovní portál. Pokud neznáte, určitě doporučuji mrknout. Mají tam docela zajímavé pracovní nabídky. :-)

  • Při hledání práce jsem tentokrát neprohledávala pracovní portály a místo toho si vybrala několik firem, které jsem přímo oslovila. A netrvalo to ani dlouho a práce v Hradci Králové v Bühler Motor byla moje :). 

  • Ahoj, jestli sháníte novou práci, či brigádu, rozhodně mrkněte na stránku http://www.personalistka.cz kde mají neustále nové nabídky ve všech oborech:) Vřele doporučuji.
  • Dobrý den, ze své vlastní zkušenosti doporučuji pročíst si rady a tipy během hledání práce. Nejvíce se mi osvědčily tyto: https://airplus.airjobs.cz/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit