testovaci text

Diskuse pro Článek

Jak získat dotaci na sběr dešťové vody?

20. 4. 2017 – nasepenize.cz

Stát rozdává další miliony na lepší bydlení. Dotaci získáte, pokud si pořídíte nádrž nebo systém na zadržování a následnou spotřebu dešťové vody. Tou pak můžete splachovat, zalévat nebo mýt nádobí.

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

Petr (anonym)

Dle mého názoru jsou dotace jen jeden velký podvod ... Není důležité jestli dešťovku využíváte, ale jestli máte předražené zařízení a projekt od nějaké konkretní firmy (podle všeho napojenou na někoho kdo dotaci vymyslel). Každý rozumný člověk dešťovou vodu využívá ať již s využitím obyčejných sudů nebo jiných nádrží. Já mám již více než 15 let vyčištěnou starou nepoužívanou jímku cca 12m3 a vody na zalévání mám dostatek .... náklady minimální ... projekt ??? k čemu ... aby mi poradily, že voda teče směrem dolu ?
9.8. (12 dnů)
vlákno reagovat

Dáša (anonym)

dobrý den, marně pátrám, kde požádat, aby mě to zprostředkování nestálo 9000 kč, máte radu?
26.6.2017
vlákno reagovat

JJ (anonym)

mohu si pořídit nádrž na vodu, nechat ji zakopat, přivézt deš´tovou vodu a až to dudu mít tak potom požádat odotaci? hrubý rozpočet mám 70.000,-Kč jakou částku bych mohl dostat?
30.5.2017
vlákno reagovat

Dedek 45 (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Další hloupost z MŽP. Každý kdo se jen trošku považuje za zahrádkáře, zalévá dešťovkou už 500 let!
30.5.2017
vlákno reagovat

olda (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

dotace na dešťovou vodu? - jestli začnou klesat zisky vodáren, opět bude důvod ke zdražení vodného a stočného. Stejné je to s elektrikou a s plynem.
27.4.2017
vlákno reagovat

obcan (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Same dotace, dotace ... Nechali jsme si vymnenit olovene potrubi od firmy ,která rozvadi pomeste vodu. Rozbor provedla tatáž firma a tak jsme zazadali o dotaci ,Vymnena olovenych rozvodu. Zaslali jsme originaly dokumentu, ale dotace byla zamitnuta z duvodu, ze jsme nevyplnili formular na webu !!!! S pozdravem RNDr. Jiri Klima reditel odboru politiky bydleni. Pan reditel je minimalne ,NO divny ::: To, ze jsme mu nevyplnili ten JEHO web, tak si trhnem nohou . Stalo nas to pouhých 38 000Kc. Je to normalni ? Vyrizovala ing.Marcela Frantikova 21.3.2017. cj.MMR-48614/2016-84/1
20.4.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.