testovaci text

Diskuse pro Článek

Jde vůbec vyjít s důchodem?

21. 9. 2017 – nasepenize.cz

Mladší lidé v produktivním věku již začínají chápat, že se o ně stát nepostará ve stáří. Tedy minimálně tak, jak by si sami přáli po finanční sránce. Co ale lidé těsně před důchodem, nebo dokonce v ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 7

napsat komentář

felix.julec facebook.com

Když nemůžete s důchodem vyjít,zkuste s ním vyběhnout.
26.9.2017
vlákno reagovat

děd vševěd (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

neberte vážně takové debaty budete mit hlavu jak balon jaksi bylo jaksi bude hlavně zdraví důchodci hlavně nohy v teple a rukám klid už jsme se dost nastarali a nechte to konům
25.9.2017
vlákno reagovat

invalidni žebrak (anonym)

stane se vám pracovni uraz z prace vás propustí vysoudite rentu na trvalé nasledky musite při id.1 chodit naprac.urad.každým zvyšenim min.mzdy.vam.snizi,čpoj.rentu.penize posila.msp. poslou vas na ver,prosp,prace.a renta senevyplaci takze pracujete oproti jinym zadarmo napisete na mpsv.odpoved,vysmech muzete se obratit tak na pana boha byt pojisten nema smysl takto podobne se zachazi s horniky delniky s huti děl profesemi ostuda 59inv.duchodce
24.9.2017
vlákno reagovat

jan rich (inkognito)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vizitkou společnosti bylo vždy to,jak se dokáže postarat o děti a důchodce.Té naší spolehlivou vydat nemůžeme.Děti jsou neujasněností školství postihovány co do vzdělání,důchodci jsou co do penzí sráženi na hranici bezdomovců.Jako trest za peníz,který po celý život na důchodové zabezpečení odváděli.Je to tristní.Protože němečtí důchodci si běžně vyrážejí na dovolenou k moři,naši důchodci provětrávají letáky marketů,aby ušetřili na živobytí.Proto se stydím za ty strany,co společnosti vévodí.A proto budu volit ANO,která společnosti ještě nevévodila,ale slibuje,že při ní bude líp.Věřím,že ano,ANO.
23.9.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tento havlostán mě již cca 27 let uráží,protože jsem zvyklý stejnou měrou tak to také tak bude.Pracoval jsem na pozici,kterou jsem měl rád a byl jsem přesto hromadně propuštěn,proto mám ještě co k vyřizování v tomto bezprávním a nesvobodným státě.Déle se již urážet nenechám.Moje generace navázala na kvalitní Rakousko - Uherskou říši a jejich základech,což tato havloidní prodaná říše vše zničila.Třetí Newtnův zákon akce a reakce ,ovšem havloidním negramotům tento zákon nic neříká a nebo ano?TAK KRADOU A KRADOU .
22.9.2017
vlákno reagovat

sony (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nejenže mnoho důchodců nevystačí s důchodem a často se zadluží v případě, že jiný zdroj peněz není. Ono je jim taky stále častěji vyhrožováno, a to nejen z médií, ale i ze státních úřadů včetně ministra financí, že je tento stát neuživí. V povědomí tohoto člověka jsou důchodci považováni za příživníky, kteří se o sebe nedokážou postarat. Co kdyby např. sehnal schopným důchodcům nějakou zajímavou práci? Myslím, že by se našlo důchodců ochotných ještě pracovat docela dost, ale pan ministr jim práci nezajistí. Přitom by to bylo výhodné pro obě strany. Pan Pilný je totiž líný pro tuto zem cokoli udělat, jen si nahrabat stejně jako jeho předchůdci. Takové už by měli začít stavět pod šibenici, aby nepřekáželi.
21.9.2017
vlákno reagovat

topol (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Souhlasím s vámi a jak vždy uvádím je to o systému ! Současný kapitalistický systém nezajímají osudy a život prostých lidí ! No a práce pro důchodce? Jsou vyjímky ale současný stát nemá práci ani pro všechny i třeba mladé lidi !!!
22.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.