Přejít na výpis diskuzí

Jste finančně gramotní? Otestujte se s pomocí ČNB

16.12.2016 9:33
Martin Slapnička   2 příspěvky

Česká národní banka spustila internetový portál s názvem Peníze na útěku. Nový web zaměřený na finanční vzdělávání postupně naučí mladé Čechy nejen orientovat se ve světě financí, ale také vést si vyrovnaný domácí rozpočet nebo vytvářet odpovídající rezervy, aby se vyhnuli finančním potížím při neplánovaných...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • felix.julec
    O neumětelství svědčí i to,že v době kdy Euro ztrácí na hodnotě, je dále nakupuje z důvodu oslabování a tím znehodnocování Kč.
  • na prezentovaný web a zjistil jsem že ČNB neví nebo nepíše nic o konsorciu soukromých bank známých jako FED, půjčujících na dluh Spojeným Státům Americkým, o tom jak FED skrze úrok neboli lichvu terorizuje ekonomiku USA a skrze toto vydírání manipuluje s politiky a armádou USA kteří následně ohrožují a vyhrožují zbytku světa. ČNB neví nic o devalvací rezervní světové měny zvané Dollar, o výši zadlužení USA a návazně celého světa. Neví nic o tom, že Dollar a jiné měny jsou nekryté zlatem či jakoukoli jinou komoditou. ČNB pod cenou v uplynulých letech rozprodala zlaté rezervy a ve spolupráci s politiky zavinila zadlužení tohoto státu dvěma biliony korun. ČNB neví nic o iniciativě BRICKS snažící se tuto katastrofální situaci řešit.


    S hrůzou jsem zjistil že ČNB JE FINANČNĚ NEGRAMOTNÁ!!!!!


    A tito amatéři chtějí radit druhým ve sféře financí. Už se nedivím že tento stát je ve sr..čkách když finanční sféře nerozumí nejen většina lidí ale dokonce ani ti kteří by z titulu své práce těmto věcem rozumět měli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit