Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já jsem se třeba rozhodla pro stavbu domu. Když to člověk dělá sám, tak se to dá za dobré peníze. Nejhorší byl však začátek a zařizování povolení a všech papírů. Hodně mi pomohlo ale třeba u PBŘ vzít si na to firmu, která to vyřídí na klíč https://pozarne-bezpecnostni-reseni.cz/

 • dodos

  Dcera se stěhovala nedávno a hodně jí pomohla firma, která se zabývá zejména instalací nábytku, kuchyňských linek a dalšími činnostmi, které jsou asi hlavně pro ženské..ona tedy dcera má přítele, ale ten v tomto směru není nejšikovnější..

  https://zrealizujeme.cz/

 • Také jsme mladí a jde to. Nesmí mít člověk akorát velké nároky. Já jsem to s manželkou vyřešil modulovým domem od https://www.celorocnimobilnidomy.cz/ , na který se dá vzít také hypo, ale nemusí být tak velká a dá se v pohodě zaplatit. 

  • dodos

   Hypotéka je jediným schůdným řešením, pokud jste nedědili miliony, nebo jste neprodali nějaký startup...je to opravdu hrůza, jak ceny nemovitostí stoupají a většina obyčejných lidí prostě nemá šanci..

   Pokud patříte k těm šťastnějším, co si to můžou dovolit, tak určitě mrkněte na dům online, kde si snadno najdete dům svých snů

   https://www.dumonline.cz/

 • V dnešní době to asi řeší hypotékou na bydlení. Ono také hodně záleží, jaké bydlení si člověk představuje. Já jsem chtěla dům. Dostala jsem od rodičů pozemek v Praze, kde jsem si s manželem nechala od firmy https://messa-invest.cz/ postavit nádherný domek za solidní cenu. 

 • Dá se stavět i levně. Já jsme si 90% udělal na stavbě domu sám a podařilo se mi tak opravdu hodně ušetřit. Na co jsem si ale bral formu, tak to byl výkop základů, protože rukama o bylo nemyslitelné. Narazil jsem ale v Ostravě na firmu https://zemnipraceostrava.cz/ , která to udělala za dobrou cenu a hlavně i rychle. 

 • No, tak třeba my jsme se na to relativně vykašlali a domluvili jsme se s jedním majitelem našeho bytu tak, že prostě budeme splácet byt formou nájmu a to pro nás i pro něj bylo vlastně to nejlepší. Slíbili jsme mu, že předěláme i trochu interiér a je to fajn na obou stranách :)

 • Mladí to v dnešní době nemají jednoduché, to nebudu rozhodně namítat. Já jsem řešila peníze tak, že jsem prosila rodiče. Pak mi to ale bylo blbé, a tak přišlo na řadu založení firmy. Začátky podnikání byly docela zmatené, ale zpětně na to moc ráda vzpomínám. Tolik zkušeností, kolik jsem si posbírala za jeden rok na škole, bylo pro někoho nepředstavitelné.

 • Jen získat stavební povolení je problém

 • Dnešní mladí lidé to mají opravdu složité. Si vezměte, že mají třeba příjem v domácnosti 40 tisíc korun. To aby celý svůj plat dávali na hypotéku. Hrozně smutná doba. My třeba teď s manželem doma řešíme, že si chceme nechat udělat shrnovací dveře na míru od https://www.dvere-shrnovaci.cz neboť ty naše současné se rozbily. Ale ani my nemáme peníze na rozdávání. Nájem je drahý.

 • Pokud člověk dodržuje jistá pravidla, tak i v dnešní době se dá uživit hypotéka. To, že pak někteří končí v exekuci, je jejich neschopnost hospodařit s penězi - berou si další půjčky a mají velké oči. Ale co se hypotéky týče, nic špatného na tom není. Ono by to fungovalo skvěle, kdyby lidi měli finanční gramotnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit