Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • je stále více chamtivých politiků a nenažranců s tím se musí počítat že důchod jednou přijde a má být takový aby nestrádali a žádné krácené nesmysly co si vláda a soukromé fondy vymýšlejí to taky nemusí být pravda prostě nejsme nějaká Afrika zaostalá by nebylo na důhod když je na štědré platy poslanců a ministrů takový důchod j maličkost to co oni utratí
 • Spořit si sám, to co odvádí státu a nic nemít od státu. \Je to hromada peněz .
 • To,že se v průměru pobírá penze 24.let,je chiméra.Znám mnoho lidí ve svém okolí,kteří se důchodu nedožili,nebo zemřeli krátce po jeho přiznání.
  Tak jsou to jen nepodložené kdáky.
  Jenže se ze sociálního pojištění platí také různé dávky chronickým nemakačenkům a nyní budeme živit i migroušky.
 • víte co dejte mně pistoli a 2 náboje at si nemusím pořád poslouchat jak někoho okrádám.
 • Idioti, pokud chcete srovnávat, tak musíte srovnávat stejné doby, a ne jednou 20 let a podruhé 36 let!!!!
  Proč to srovnání vůbec děláte? Solidarita je principiálně zakotvená už při výběru daní - navíc vybrané peníze se neoddělují od státního rozpočtu od vzniku kapitalismu u nás......
  • Přesně jak říkáte zvlášť "pravicové" vlády zvýšily kvůli důchodům dph i na léky a potraviny a spotřební daň z benzínu.
   • A ještě snížily daně boháčům a zastropovaly odvody sociálního pojištění. Aby toho nebylo málo, tak ještě rezervy určené na vyplácení důchodů převedly do státního rozpočtu, kde se rozkradly nebo rozfrcaly na ptákoviny, typu "porcování medvěda". ČSSD se před volbami dušovala, že to po řádění Topolánka, Kalouska, Drábka atd. dá do pořádku, ale téměř všechno zůstalo při starém. Teď chybí peníze na důchody a vyčítá se to důchodcům, že jich je moc a jsou pro stát drazí. Budoucí důchodce straší, že dostanou malé důchody, pokud se nepřipojistí u soukromých penzijních fondů atd. Hlavně, že pro uprchlíky a cikány se peněz najde vždy dost a schvalování proběhne bez připomínek a okamžitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit