Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, my to třeba začali řešit tak, že jsme si prostě k nám domu pořídili šroubový kompresor z této stránky zde... Možná se tedy ptáte, proč zrovna z této stránky a já vám na to okamžitě odpovím, že proto, že prostě nabízejí servis a to je pro nás vlastně asi to nejklíčovější, co bychom mohli potřebovat :)

  • ivannavratil386

    Já si myslím, že u osobního auta ten rozdíl není až tak zásadní. Naopak ale třeba u dodávky je výběr správných pneumatik velmi důležitý, protože musí zvládat mnohem větší nápor. Zrovna nedávno jsem narazil na jeden článek, který se tímto tématem zabývá. Tady je: https://www.pujcovnadodavek-cb.cz/na-zimni-pneumatiky-pro-dodavky-jsou-kladeny-vysoke-naroky-jejich-vyber-proto-nepodcenujte/

  • Podle mě dokáže také dost paliva ušetřit, když jsou pneumatiky dostatečně dofouklé. Já jsem si proto domů pořídil z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/ nový kompresor, díky čemuž si je mohu každý den dofukovat.

  • Dobrý den, jsem absolutní odpůrce kupování ojetých a použitých pneumatil. Myslím, že se rozhodně ojeté pneumatiky nevyplatí ani na menší popojížďky. Podle me se takto kupují zající v pytli. Chápu že za pneumatiky nechcete dát moc peněz, ale tohle mi přijde jako blbost.. Já loni kupovala pneumatiky zde https://www.pneuok.cz jedná se o speciální obchod, kde ti nejen poradí, jaké pneumatiky budou pro tvoje auto nejlepší, ale zároveň jsou cenově dostupné a myslím si, že než kupovat ojeté pneu, které zachvíli vyhodíš, tak se vyplatí koupit si nové a kvalitní, které vydrží. Ale jak říkám, je to můj názor:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit