Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem manželce na úklid domu pořídil parní mop a nemůže si ho vynachválit. Zvolil jsem Leifheit, dokonce se dobře umístil v testu zde.

  • Já si myslím, že se to vyplatí. Najímal jsem na úklid firmu https://uklidkladno.cz/vanocni-uklid-praha/ Když jsem ve firmě viděl, jak dobře je vše naleštěné a uklizené, tak jsem si je objednal i na úklid domu, abych manželce trochu ulehčil. Byla opravdu ráda, protože ji to ušetřilo dva dny času. 

  • Já bych si nikdy nezaplatila firmu, aby mi doma uklidila. Přišlo by mi to hrozně divné a brala bych to jako svoje selhání, že nedokážu uklidit. Máme malý dům a všude dlažbu, takže úklid není tak náročný. Na stírání používám parní čistič, a ten podlahu umyje důkladně. Pak jen utřu prach, což také není na dlouho, protože máme jen pár skříněk a poliček a žádné lapače prachu :-) .

  • ivanka386

    Já teda s úklidovými firmami nemám moc dobré zkušenosti. Už jsem jich zkoušela několik a nikdy neodvedli moc dobrou práci. Určitě ne za tu cenu. Mnohem lepší je podle mě najít někoho například přes tento trh poptávek: http://www.trhpoptavek.cz/ Já si tam zkoušela zadat poptávku po někom na úklid před pár měsíci a ozvala se mi jedna paní, která sama odvedla mnohem lepší práci, než několik lidí, které k nám poslala úklidová firma.

  • tarpedivan

    Já si myslím, že na tom najmout si na předvánoční úklid nějakou firmu nění vůbec nic špatného. My to tak například udělali loňské Vánoce, protože já i žena jsme byli pracovně vytížení a na uklízení doma prostě nebyl skoro žádný čas. Konkrétně jsme si najali tuto firmu https://www.ukliddomacnostipraha.net/ a musím říct, že odvedli vážně moc dobrou práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit