Přejít na výpis diskuzí

Kolik stojí předvánoční úklid: Vyplatí se najmout firmu?

30.8.2019 21:13
Redakce NašePeníze.cz 2 příspěvky

Máme za sebou první adventní neděli, Vánoce klepou na dveře, pečení v plném proudu, ale co s úklidem? Je lepší ho zvládnout vlastními silami nebo se vyplatí zavolat si úklidovou firmu? Podívejte se, kolik si za úklid nechají platit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Já teda s úklidovými firmami nemám moc dobré zkušenosti. Už jsem jich zkoušela několik a nikdy neodvedli moc dobrou práci. Určitě ne za tu cenu. Mnohem lepší je podle mě najít někoho například přes tento trh poptávek: http://www.trhpoptavek.cz/ Já si tam zkoušela zadat poptávku po někom na úklid před pár měsíci a ozvala se mi jedna paní, která sama odvedla mnohem lepší práci, než několik lidí, které k nám poslala úklidová firma.

  • tarpedivan

    Já si myslím, že na tom najmout si na předvánoční úklid nějakou firmu nění vůbec nic špatného. My to tak například udělali loňské Vánoce, protože já i žena jsme byli pracovně vytížení a na uklízení doma prostě nebyl skoro žádný čas. Konkrétně jsme si najali tuto firmu https://www.ukliddomacnostipraha.net/ a musím říct, že odvedli vážně moc dobrou práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit