Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Monous

    Doporučuji jednorázové cigarety, taky jsem s nimi spokojená...

  • No to právě není vůbec ni drahého. V podstatě stojí jako krabička cigaret v dnešní době https://www.vapoo.cz/jednorazove-e-cigarety-venix/jednorazova-elektronicka-cigareta-venix-blue-raspberry-x/

  • Kolik stojí taková jednorázová elektronická cigareta? Kde je prosím kupujete? 

  • Já si kupuji jednorázové elektronické cigarety a naprosto mi to vyhovuje. Do auta je to super, protože to pak vůbec není cítit v autě, ale ani když si občas potáhnu doma. Je super, že i když pak člověk někde jde, tak tím není cítit. 

  • Nikdy bych nekouřila v autě, když bych tam měla děti. Ale jinak to si občas zapálím hlavně když třeba stojím někde v koloně. Dlouho už však přemýšlím o tom, že bych klasické cigarety vyměnila za ty elektronické. Jakou s tím máte vy zkušenost? Podařilo se vám u toho vydržet? 

  • Já sám jsem teda prešel na elektronickou cigaretu vapour2 a je mi to mnohem víc sympatické než samotná cigareta už jen proto že není smradlavá a ani tu bych si nezakouřil v autě když tam semnou jedou děti. Přijde mi to sobecké a od samotných kuřáků to je snad ještě horší. Navíc sám když jsem byla malý a rodiče kouřili v autě tak se mi vždycky dělalo za jízdy špatně. Na to vzpomínám do dnes. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit