Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, taková klimatizace dokáže udělat často i více škody než užitku, ale to člověk nepozná dokud si nějakou novou nekoupí. Osobně si myslím, že domácí klimatizace je jeden z klíčových domácích spotřebičů, které se dají řadit důležitostí někde mezi ledničku a mikrovlnnou troubu... :-)

  • Musím uznat, že s tímto článkem opravdu souhlasím a dává to veliký smysl. My jsme si nechávali doma udělat klimatizaci na léto a rovnou na zimu i vytápění díky tepelnému čerpadlo a to všechno nám za docela dobrou cenu udělala firma http://m-klima.cz . Určitě doporučujeme a dáváme veliký palec nahoru.

  • Super článek. Díky mockrát. Právě klimatizace do bytu je u nás v poslední době celkem aktuální téma, protože bychom rádi nějakou klimatizaci letos pořídili. Už jsem se dokonce i díval po nějakých firmách, které klimatizace nabízí a docela mě zaujala tato: https://www.iqlima.cz/ Nemá někdo zkušenost? 

  • Já této technice vůbec nerozumím. Vše kolem domu zařizoval manžel, takže to šlo úplně mimo mně. Už v domě bydlíme a žije se nám dobře a to je pro mě hlavní. Jediné, co vím je, že jsme si koupili na léto mobilní klimatizaci, která nám dům vychladí. Navíc dokáže i odvlhčovat, takže ji používáme v zimě, aby se nám nedělala v domě plíseň.

  • joskadevatej

    Dost zajímavé, díky za článek. Já nedávno zas někde četl, že ve snížení nákladů na vytápění mohou celkem pomoct i venkovní rolety. Právě proto uvažuji nad jejich pořízením. Už jsem si dokonce i zkoušel hledat "rolety Praha" a docela se mi zamlouvají třeba ty od http://www.climax-kolar.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit