Přejít na výpis diskuzí

Levné hypotéky končí, ceny bytů půjdou dolů

13.11.2016 10:09
Martin Slapnička   4 příspěvky

Levné hypotéky v Česku pomalu končí. Podle odborníků už na nich banky nevydělávají, navíc během příštího roku začnou platit i výrazně přísnější pravidla pro poskytování půjček. Naopak by se postupně mohly snížit ceny bytů, které se vyšplhaly do rekordních částek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již tady nenadávejte,ale konejte.Do jakého houna nás dostala banda havloidů s chátrou nemá obdobu.Jeden větší blbec ve vládě než jsem si myslel.Devastace nastala rokem 1989.Bylo by dobré zeptat se čínských soudruhů jak to s takovou sebrankou dělají a to by byla nejlepší investice.
    • Svatá pravda...
  • Tak mě napadá, jak to dělali komunisti, když tenkrát byly byty levné, byly i podnikové pro zaměstnance, půjčky byly 1-3% a úroky z vkladů 2-4%. Žeby kradli méně? (A to se tenkrát říkalo ono - kdo nekrade - rozuměj státní, okrádá rodinu). Asi dnes máme místo spousty zlodějíčků jen pár, ale pořádných..... *15* *15* *15*
  • Cena bytů půjde dolů? To máme štěstí zedníci, elektrikáři, topenáři, sklenáři, pokrývači, a další stavební profese asi budou zlevňovat už se na to těším a počkám si na to.
    Bude se levněji stavět a tím pádem budou levnější rohlíky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit