Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusíte právě pak nikam chodit. Celé to vyřídíte online. Když si porovnáte pojištění na online srovnávači https://www.klik.cz/ , tak si pak můžete pojištění sjednat online. Místo podpisu vlastně slouží to, že pojištění zaplatíte přes bankovní účet a tím se pojištění potvrdí. 

  • No od počítače, ale smlouvu pak musím stejně vyřídit na pojišťovně nebo se pletu? 

  • Já se chci zeptat, když je tu řeš  zdraví. Tak neřešil jste někdo náhodou prosím životní pojištění? Kde se zajít zeptat? Máte někdo zkušenost? 

  • My se v rodině na našem zdraví snažíme podílet co nejlépe. Od té doby co jedna kamarádka začala pracovat pro eshop guaranaplus tak dostáváme nějaké testovací kousky a musím říct že teda jíst doplňky stravy bylo asi to co mně dlouhodobě v životě opravdu chybělo

  • Řešila jsem životní pojištění a jestli ho chcete vyřešit a sjednat nějak výhodně, tak já můžu doporučit se podívat na online srovnávač pojištění. Je to jednoduché a zvládnete to celé z domu od počítače. 

  • Přijde mi neskutečně že si žijeme v takové době že dnes skutečně můžeme po práci třeba nasednout na horský kolo a jet se projet klidně do sousedního města odkud nás pak někdo dopraví vlakem zpět a to se všechno děje za běžného fungování. Ta společnost se neskutečně moc posunula!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit