Přejít na výpis diskuzí

Mají vznikat nové průmyslové zóny? Nebo zachováme zemědělskou půdu?

29.10.2016 11:34
red 4 příspěvky

Ve vládě se rozhořel další vážný spor. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek chce ze státního rozpočtu investovat více než miliardu korun do nových průmyslových zón. S tím ale ostře nesouhlasí ministr financí Andrej Babiš. Podle něj není zapotřebí stavět nové zóny, když v těch stávajících je místa dost....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postavit na úrodné půdě montovnu je vlastizrada. Jen silná lobi může dotlačit zdravého člověka k takovému skutku. Např v Ostravě je plno prázdných hal s infrastrukturou , stačí jen stavební úpravy zateplit a máte zázemí jako lusk . Jenže na to se nedostávají dotace a vtom je ten problém . Proč stavět někde za humny haly když tam nemáte dopravu .Pořád dokola. Je načase jim to u voleb spočátat.
  • Základem státu je samostané zemědělství a těžký průmysl. Zemědělství se snažili likvidovat kulaci a těžký průmysl ještě před koncem války se snažili likvidovat západní mocnosti bombardováním. Národ potřebuje jíst, proto musí být zemědělství silné!. Těžký průmysl musí být silný, a pak lze rozvíjet lehký a spotřební průmysl. To vše zničili pravdoláskaři a dnes je stát pod úrovní montovny, dobrý tak na balení zboží.
    • Bohužel 100% pravda.
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit