testovaci text

Diskuse pro Článek

Málokdo chce slyšet, že se máme dobře

11. 7. 2017 – nasepenize.cz

Samozřejmě vím, že největší oblibu mají katastrofická vyjádření. Kdo napíše, že svět se hroutí, vyhrává. Přinejmenším v žebříčcích popularity nebo čtenosti. Je to zvláštní, že jen málokdo chce ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 2

napsat komentář

ivopatta tiscali.cz

Jistě, v průměru se máme dobře. Problém je ale u pracujících rodičů vychovávajících děti! Pracující rodiče vychovávají děti prakticky jen z peněz, které mají, vzhledem ke stejnému zdanění, bezdětní pro svoji potřebu. Ministerstvo financí v r. 2016 nadměrně danilo pracující rodiče ve výši 50 miliard korun, tj. rodiny se dvěma dětmi byly nadměrně daněny ve výši 50 000 Kč/rok. Prvotním výsledkem byl propad disponibilních financí v rodinách se dvěma dětmi na 40 % na člena rodiny. Druhotným výsledkem této proti-rodinné politiky zaměřené na pracující populaci (!) je ztráta 30 000 novorozenců jen v r. 2016, tj. v průměru 82 nenarozených dětí denně!
11.7.2017
vlákno reagovat

mazda (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

To jsou zase kecy napsané na něčí objednávku. Opravdu se to někomu vyplatí? Opravdu si pisatel myslí, že jsme všichni na nízké mentální úrovni pravicového voliče? Takovým a podobným článkům snad věřili lidé zblblí nějakým Havlem na začátku 90. let minulého století.
11.7.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.