Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neprodával jste náhodou někdo v Brně byt? Víte jakým způsobem najít co nejrychleji kupce na byt? 

    • Mě se podařilo najít rychle kupce díky realitní kanceláří z Brna. Po tom co jsem se domluvil, tak byl rychle vyvěšen inzerát  online a pak už to šlo rychle. Paní z realitky mi kompletně pak pomohla i s přepisem energií a tady tím vším okolo, takže za mě fakt dobré. 

      • Díky které realitní kanceláři se vám podařilo najít kupce? Kam bych se měla obrátit teda? 

        • Prodával jsem s realitní kanceláří https://www.vysnenydum.cz/ a nemůžu si stěžovat. Postarají se prostě o vše a dokáží to rychle prodat. 

  • Ona dneska ta situace s byty bohužel pro ty mladé není úplně příznivá. Nejstarší dcera teď taky sháněla nějaký byt a dlouho jí trvalo, než našla takový, který by si mohla dovolit. Nakonec se jí to ale podařilo a dokonce byl i částečně zařízený. Ten byt má rozhodně duši, je tam spousta starožitných doplňků atd. Upřímně za tu cenu je to perfektní, sama bych si dokázala v takovém bytě taky představit bydlet. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit