Přejít na výpis diskuzí

Myslíte, že nemáte dluhy? Fakticky dluží každý

12.4.2018 15:36
red 2 příspěvky

Celkový dluh obyvatel České republiky v loňském roce vzrostl na 2,14 bilionu korun. V meziročním srovnání dluh narostl o 9 procent, tedy o 177,5 miliardy korun. Dobrou zprávou je, že se snížil objem dluhů ohrožených nesplácením. Údaje vyplývají z Bankovního a Nebankovního registru klientských informací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda, že já dřív dlužila celkem dost peněz. Mohlo za to hlavně to, že jsem se vše snažila zalepit různými půjčkami, které jsem pak nezvládala splácet. Nedávno jsem ale zjistila, že i přes to, že už mám vše řádně splacené, tak jsem stále vedená v registru dlužníků. Naštěstí se mi už povedlo zařídit, aby byl můj záznam smazaný. Kdyby náhodou někoho zajímalo, jak do takového registru nahlednout, tak tady mají dobrý návod jak na to: https://www.finstart.cz/registr-dluzniku-nahlednuti-zdarma-online/

  • Proč si požádat o Ammado půjčky?

    Nejvýhodnější půjčka od Ammado Vám garantuje 100% serióznost. Půjčky jsou bez jakéhokoli poplatku a roční úrok je již od 9,8% ročně. Rychlost, spolehlivost a serióznost to je naše krédo, které přinášíme našim klientům. V případě neschopnosti splácet naši půjčku si může klient požádat o bezplatný odklad splátek. Bezkonkurenční úrok, serióznost a spolehlivost činí z našich půjček ty nejvýhodnější. Proto je Vás stále více a více.


    Více zde: https://www.ammadopujcky.cz/pujcky/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit