Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přesně jak říká @frantisekklapal, dárky u nás dostává hlavně syn, my s manželem si většinou dáváme nějakou drobnost (např. parfém, peněženku apod.), synovi jsme koupili kvalitnější rc model auta na dálkové ovládání z této stránky, má ho už půl roku a hraje si s ním pořád. 

  K té původní otázce, dárky nás celkově vyjdou na několik tisíc, půjčku bychom si kvůli nim rozhodně nevzali. Taky si nemyslím, že by Vánoce s menším množstvím dárků musely být automaticky méněcenné.

 • macinan

  U nás byly Vánoce letos také docela skromné. Je ale pravda, že můj manžel mě docela překvapil. Koupil mi totiž takový docela drahý parfém z https://www.brasty.sk/parfemy který jsem si hrozně dlouho přála. To mi udělalo hroznou radost. :-)

 • ivanka386

  Já také tyto Vánoce za dárky zas tak moc neutratila. Vlastně jsem všem spíš koupila nějaké maličkosti do bytu atd. Třeba jedné své kamarádce jsem koupila takovou moc pěknou solnou lampu, kterou jsem našla tady https://www.magieprirody.cz/solne-svicny/ To jí udělalo velkou radost. :-)

 • No, my letos máme celkem skromného Ježíška. Asi nejvíc dárků dostanou klasicky děti. Třeba synovi jsem letos koupil takové pěkné autíčko na dálkové ovládání z https://www.naovladani.cz/ RC modely má hrozně rád, tak alespoň bude mít další do sbírky. :-)

 • Já jsem se letos rozhodl, že na vánočních dárcích chci trošičku ušetřit, a tak jsem začal všechny dárky přes internet objednávat přes slevové kupony co jsem našel na http://kuponozdroj.cz/ Myslím si, že se to vyplatí, protože se dá na jedné objednávce ušetřit klidně i 20%.

  • Jojo, ty slevové kupóny jsou super věc. Taky je využívám. Zvlášť při nakupování vánočních dárků celkem přišly vhod. Jinak já je většinou sháním tady: https://slevovykupon.net/ Příjde mi, že tam mají kupóny pro nejvíc obchodů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit