Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme se v poslední době hodně soustředili na ušetření měsíčních výdajů. Díky tomu si můžeme dovolit věci, které by nás dříve ani nenapadly. Jedním z nich je třeba kapková závlaha na naší chalupě v Beskydech. Máme zahrádku v těžko přístupném terénu, a tak si uděláme radost a necháme všechno dělat na jedno tlačítko. A co se té úspory měsíčních výdajů týče, tak jsme si nechali nainstalovat solární panely na střechu.

  • macinan

    No, my to letos vidíme spíš na nějakou levnější dovolenou. Nejspíš někde tady u nás. Já bych se třeba v létě ráda podívala někam do hor. Už jsem se i dívala po nějakých místech, která bychom mohli navštívit a dost mě zaujala například Kašparova chata. Ubytování tam není nijak drahé a hlavně je to v přírodě. Myslím si, že na léto úplně ideální. Pokud by to někoho náhodou zaujalo, tak se o Kašparově chatě dá víc dočíst třeba tady: https://www.kasparovachata.cz/nas-pribeh/

  • struzzo

    Na tomto webu uvádějí, že průměrná dovolená Čechů vyjde na 23 tisíc. Velice zajímavý výzkum, doporučuji přečíst. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit