Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje svatba byla minulý rok, květiny jsem si objednal v online květinářství www.kvetinyhned.cz a byl jsem velmi spokojený.Rozvoz byl zdarma. Svatba dopadla dobře, připravili jsme se na ni velmi pečlivě.

  • My jsme za naši svatbu dali také 120 tisíc korun. Nejvíce nás asi stál svatební fotograf, na kterém jsme nechtěli šetřit. Měli jsme totiž v úmyslu ze svatby mít hlavně vzpomínky a to se nám také podařilo. Ještě jsme si zaplatili předsvatební fotky a to bylo také skvělé.

  • My jsme v loňském roce objednávali svatební květiny na Flora-kvetiny.cz, nebylo to finančně náročné a hlavně nádherné a ušetřilo to spoustu práce. 

  • Já si nechal květiny na svatbu doručit kurýre. Využil jsem rozvoz květin Praha.

  • My si teď objednali jen květy z obchodu a dozdobili jsme si už sami, taky se tak dá ušetřit. 

  • To je opravdu neskutečné kolik toho dnes je požadováno no novomanželech aby zaplatili. Naštěstí je služba rozvoz květin Praha tak levná že jsme na poslední chvíli ještě s mým milovaným Radečkem dokázali nějaké květiny pro svatebčany zajistit za fajn cenu.

  • My jsme v loňském roce objednávali svatební květiny na https://www.flora-online.cz/, nebylo to finančně náročné a hlavně nádherné a ušetřilo to spoustu práce. 

  • Pozvat si na svatbu přes 50 osob chce mít opravdu velký rozpočet. Já vím moc dobře jak se moje kamarádka kdysi rozčilovala nad tím, kolik stojí základní kytice, která je tvořená pouze z bílá růže. A to jsem jí ani raději neříkala, kolik stál pronájem prostor..

  • My jsme udělali to samé, objednali jsme si květiny online, a potom jsme si už dodělali výzdobu sami. Objednali jsme to pro jistotu ze dvou obchodů, květinářství online v Praze je hodně.

  • Tak to třeba naše svatba vyšla relativně levně. Jenže to už je taky pěkně dávno. Navíc jsme s mužem měli celkem skromnou svatbu. Třeba svatba jedné mé známé, na které jsem nedávno byla byl pravý opak. Ta je prý opravdu vyšla téměř na sto tisíc. Vůbec se tomu ale nedivím, dnes je prostě všechno drahé. Stačí se jen podívat, kolik stojí třeba taková svatební kytice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit