Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já tedy upřímně doufám, že už naše peněženky budou v bezpečí a nebude o nich rozhodovat nikdo jiný než my samotní... Už mě to docela dost přestává bavit toto hrozné chování všech politiků a různých úředníků... Jen kdyby se něco podobného stalo i jim.. Asi by nebyli tak šťastní :)

 • No to si taky říkám, kde na ty poplatky mám asi jako brát peníze? Manžílek teď po mně chce, abych vzala nějaké naše životní úspory a na jeho stáří nám vybavila moderně dílnu ale já vám nevím. Kdybychom ty peníze raději někam investovali, udělali bychom podle mě lépe.

 • Ani mi o tom nemluvte. Já jsem se na https://www.kvalitex.cz/prosteradla/ snažila objednat nová prostěradla a když jsem zjistila, kolik budu muset dohromady platit, málem mě to sedřelo z kůže. Víte, já jsem pracující člověk a nemohu si dovolit moc penězi rozhazovat. A do toho ta pitomá vláda, která se utváří letos. No to budou zase vánoční hody.

   

 • sanskrybastr

  S tímto mám bohužel také bohaté zkušenosti. Před pár lety jsem půjčil jednomu svému kamarádovi ne zrovna malý obnos peněz s tím, že mi to bude každý měsíc splácet. Peníze splácel asi jen první tři měsíce a pak už jsem od něj žádnou korunu neviděl. Kdykoliv jsem se ho pokusil kontaktovat, tak jsem se setkal pouze s výmluvami. Nakonec mi došla trpělivost a raději se obrátil na profesionály ze https://www.serafservis.cz/ kteří z mého teď už bývalého kamaráda peníze dostali.

 • Vybavuji si jednu scénu z Básníků, jak MUDr,Šafránek přijde a autobazaru ke Skamenáčovi, kde visí logo, že nejlepší auto je to, které si nekoupíte.😇

  Stejné to bude s půjčkami a úvěry.😯

  Nejlepší půjčka nebo úvěr jsou ty, které si nevezmete. 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit