Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pravda. Co jsem slyšela od kamarádky, kolik ona platí u zubařky, tak jsem vděčná za toho našeho, který na nás nechce vydělávat. Musím zaťukat, že mám zdravé zuby, jen pár kazů a jinak nic.  Hodně mi taky pomáhá zubní hygiena . Od té doby, co tam chodím, tak mi nevrtala ani jednou :-) .

  • Dobrý den ,zajímalo by mě,mám mustek dole,od háčku se mi udál kaz krčku,jelikoš jsem v duchodu ,520kč.mám platit za vyčištění kanálku,že to nehradí pojištovna,pro mě velká částka a pouze mi bylo vrtáno s bolestí,injekce,byla to hrozná bolest,vubec neumrtveno,ale bylo pouze vrtáno,znám když mi čistili kanálky,pani zubařka mi řekla že to musím uhradit,já a to je se vším.Jestli mi mužete odpovědět,jestli jsem povinna uhradit,neuhradím vyhodí mě a jiný zubař ,nemáte šanci,aby vás někdo vzal,krom toho,vnučce je to 2roky,malé byli 4 roky,celou noc brečela se zubem,ráno šli,ani prášek nezabral,čekali pár hodin v čekárně,byl pátek a pak jí sdělili,že je už nevezmou a když to nepřejde,at si jedou do Pardubic na pohotovost 54km.od nás,toto by se dříve nikdy nemohlo stát,byl bordel,ale odmítnout malé dítě v bolestech,by se nikdy nestalo a aspon tu byla pohotovost.Pokud mi mužete odpovědět,platit či-ne moc děkuji s pozdravem Zlatka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit