Přejít na výpis diskuzí

Nepleťte si podnájem a pronájem, kde jsou jaká práva?

27.5.2017 17:59
Redakce NašePeníze.cz 6 příspěvků

Podnájem bytu vzniká v případě, kdy si sjednáme obývání bytu nebo jeho části nikoli s vlastníkem bytu, ale s osobou, která má sama daný byt v nájmu. Typickým příkladem může být bydlení několika studentů v bytě, kde každý z nich obývá jeden pokoj, nájemní smlouva je však psána pouze na jednoho z nich....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemáte prosím náhodou někdo zkušenosti s prodejem domu nebo bytu v centru Prahy? vyplatí se mi to prodávat na vlastní pěst? nebo je lepší přes realitní kancelář?

• Určitě ne, pokud chodíte do práce, tak se Vám to určitě nevyplatí, budete muset pořád chodit na schůzky s potencionálním majitelem, já to zadal do realitky nakonec, která mi ještě před prodejem vyplatila zálohu.

• Jako z Prahy do realitky? Vám některá realitní kancelář v Praze vyplatila zálohu?

• Já jsem v Praze prodával byt přes realitní kancelář Edox reality, kde mi makléř také nabízel zálohu, až dva miliony korun, a to ještě před prodejem, tehdy se mi to hodně hodilo, potřeboval jsem rychle peníze.

• díky za skvělý informativní článek, zrovna se chystám zadat pronájem bytu přes https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu , a tak se potřebuju v deném tématu pořádně zorientovat. Doufám, že najdu nějakého bezproblémového nájemníka s kterým si sedneme.

• Chci se zeptat.přítel koupil nás dům v dražbě mě po čase opustil.a v domě bydlí moje matka nyní vyhrožuje že ji vystehuje taky.platí za něj energie a vodu ale teď jí vyhazuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit