Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde jsem četl, že existují podvodníci, kteří přes katastr nemovitostí zkouší nějaké nemovitosti ukrást. Nelenil jsem proto a okamžitě jsem si založil svěřenecký fond, díky kterému mám zajištěnou právní ochranu mého majetku.

  • Jak prodat nemovitost v Brně výhodně? Jaké jsou vaše zkušenosti? 

    • Nezkoušel
      jste s tím oslovit nějakou z realitních kanceláří? Já mám takhle zkušenost
      dobrou, protože nám to realitní kancelář dokázala prodat výhodněji, než jsem
      vlastně  na začátku požadoval                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
      • A to jste prodával v Brně? Dokázal by jste mi tedy doporučit realitní kancelář z Brna? Přiznám e asi rovnou, že mám z prodeje tedy trochu strach no... 

        • Můžu vám doporučit realitní kancelář z Brna https://www.vysnenydum.cz/ , se kterou jsem to vlastně celé řešil. Pomohou vlastně kompletně se vším, vy se pak nemusíte starat vůbec o nic. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit