Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ul. M.Horakove se dláždila v padesátých letech min. stoleti. Sama jama od nakladaku, které jezdi v prumeru asi kolem 60-65km/h. Domy praskaji, no rambajs. Na dotas, kdy se silnice opravi, nic, mlha...Vyhybal jsem se dire, škrtnul o druhé auto a nyní platim pojistku na Fabii 5826Kc ! Stav silnice nikoho nezajima. Je to sice silnice krajska (uprostřed města), ale pokud by se někdo ze starostu o to zajimal, tak by to mozna slo. Bendl se staral jen o něco, kde by mu něco kaplo, další stavel cyklostezky, kde projedou dve baby za tri hodiny a nynejsi starosta ma zajem jen o stadion a hokej a necha se slavnostne fotit s pumlicem,bandur.
  • A co pro nás dělá onen ÚAMK? Co pro nás dělá Ministerstvo dopravy? Ministr si jezdí s majáčkem a bez dálničního poplatku. My trpíme a platíme. Silnice samá výtluka, hrbol,opravy jsou prováděné ve špičkách a to nekvalitním záplatováním.Takže jak to čtu jsme za vše odpovědní my. A těžce pracující odborníky lze ojediněle i spatřit jak se opírají ve vymezeném prostoru o lopatu.Ceny prací ve srovnání s okolními zeměmi jsou nesrovnatelné.Tempo prováděných oprav pokud to člověk sleduje je varovné, devastace silnic díky přetížení se značně rozrůstá. A za toto platíme dálniční zvyšující se poplatky které pokud by takovým tempem rostly třeba platy a důchody byly i únosné, tohle je silně za hranou.Nám rostou náklady za spotřebu PHM, opotřebováváme neúměrně svá vozidla a navíc nás to okrádá o čas. Poslanci nás jistí, odsouhlasí si náhrady za cestovné.
    • To u nás se dírami a výtluky na silnicích vyrovnali šalamounsky.Vrzli tam značku pozor na špatnou vozovku a je vymalováno.Pokud budete chtět tu rotu zažalovat,tak vám řeknou,že jste nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky a polib si řiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit