Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Čechy platí,že v zájmu budoucích generací je třeba zvýšit inteligenci národa Čechů.Už nebožtík Hitler bral Čechy jako méněcenou rasu a chtěl je odsunout na Sibiř. Když se podívám jaké lumpy Češi už šestadvacet roků většinově volí a jak tito už Česko zbídačili,tak přiznávám,že měl asi nebožtík Hitler pravdu.Proto je třeba zvýšit inteligenci národa Čechů.Je třeba začít u důchodců protože ti byli první kdo pomáhal stávající kapitalistický svinčík nainstalovat a pomohl lumpům ke korýtům.Proto je třeba nejprve odebrat důchodcům volební právo se zdůvodněním,že už toho mladé a budoucím generacím svojí troubovitostí a leností přemýšlet zkazili dost.Protože stávající výplata který uvedené vady mít nebude.Chce to po většině začít důchodcům vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod většinou na holý zadek bejkovcem.Když bude proti tomu důchodce remcat,tak mu jich ubalit pár okovanou násadou od krumpáče po hubě a on remcat přestane.Ve zdravotnictví je třeba aby měli zlumpačelí důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Tak přestanou důchodcům roupy jásat pro nějakého Havla.
  • Prostě platí,že takové lumpy,které šestadvacet roků obyčejný český blb většinově volí,taové ve vedení země má.Při zadlužení Česka sice na důchody bude,ale jen v tom případě,že budou důchodcům vypláceny na holý zadek bejkovcem.
  • S důchody je všude problém a prý jako řešení je do Evropy natahat co nejvíc migrantů, kteří v drtivé většině umí max. jen svůj jazyk, pást kozy, střílet z kalacha a rozmnožovat se geometrickou řadou, jinak jsou nepřizpůsobiví, negramotní nemají absolutně žádné pracovní návyky a tudíž jsou i nezaměstnatelní. To je fakt řešení za všechny peníze. Evropa v podstatě přijímá další milionová stáda s předpokladem dalšího množení geometrickou řadou, která na věky zůstanou na krku sociálním systémům a politici, různí sociální inženýři, ekonomové atd. budoucí důchodce straší, že bez migrantů nebude na důchody. Fakt šílené.
    • také nachápu na důchody není a prý ještě více nebude přitom EU vyplácí lidem co do systému nepřispěli jedinej cent kapesné větší jak plat většiny pracujících co si navíc musí platit bydlení a stravu narozdíl od přivandrovalců.....
      • Prostě v Česku vládnou lumpové,tak se jako lumpové chovají.Chce to aby se národ zvedl ke kruté revoluci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit