Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zkuste online srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ Sám se přesvědčíte o tom, že pojištění můžete sjednat za fakt dobrou cenu a celkově výhodně. Já jsem porovnávač použil už vícekrát a za mě teda fakt spokojenost. 

  • Na jaký online srovnávač pojištění myslíte? Kam bych se to teda měl podívat? Docela by mě zajímalo, jak se to dá udělat z domu. 

  • Ať už budete hledat jakékoliv pojištění, tak se vždy vyplatí se jít podívat na online srovnávač pojištění, kde si vlastně z domu můžete zjistit všechny nabídky pojištění a to si pak můžete vyřídit rovnou online z domu. 

  • Poradil by někdo, do které pojišťovny zajít pro výhodné pojištění prosím? Kam se podívat? 

  • No, myslím si, že nám se moc nějaké to pojištění proti zeměstřesení nehodi a to hlavně proto, že u nás toho zemětřesení prostě není:D Daleko by se nám více hodilo, kdybyste někdy udělali nějakou tu recenzi třeba na cestovní pojištění, ať už jednorázové nebo klidně i celoroční... To si myslím, že by tu ocenilo více lidí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit