Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joskadevatej

    V 911 bych se určitě někdy rád projel. Nicméně to auto je tak drahé, že bych se asi bál, že s ním něco udělám. Nebo že s ním něco udělá například nějaký vandal. Jen tak mimochodem, kdyby se vám náhodou někdy stalo, že vám půjčené auto poničí vandal, tak v tomto článku https://www.autopujcovna-cb.cz/problem-o-kterem-se-nemluvi-co-kdyz-vandal-znici-vypujceny-automobil/ mají docela dobré rady jak se zachovat.

  • Již třetí rok poslouchám, čtu v emailech a sms zprávách o tom, kdy a jak mi bude vrácena záloha. Neustále nové a nové termíny, nové a nové výmluvy (příští týden, do konce měsíce, dnes jsem odeslala, zítra odesílám, postupně zaplatím, jsem ve Finsku nemám silný signál pro převod, ...). K tomuto dni, 17. září 2017, však moje peníze stále nemám! Hledám i touto cestou další, kterým firma: DREAM—CARS Just4U, s.r.o. Rohanské nábřeží 657/7 18600 Praha 8 - Karlín IČO: 28239164, DIČ: CZ 28239164 Kontaktní osoba: Petra Cieslar Neumanová - jednatel E-mail: petra.neumanova@dream-cars.cz Mobil: +420733540540 dluží, ke společnému postupu ve vymáhání svých peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit