Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte někdo prosím i přehled, kde nějak rozumně vyřídit cestovní pojištění prosím? Kam se po tom zajít podívat? 

    • Za mě se vyplatí se podívat na online srovnávač pojištění, kde si pojištění vlastně na pár kliknutí můžete porovnat. Když si pak některou z nabídek vyberete, tak si ho můžete i rovnou sjednat a nemusíte kvůli tomu nikam chodit. Vyplatí se to tak jak cenově, tak  i časově. 

      • Na online srovnávač pojištění? A kde se na to teda dá podívat to mi můžete prosím poradit? 

        • No jestli chcete pojištění sjednat za výhodných podmínek, tak doporučím se podívat na online srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ Hned vlastně uvidíte nabídky všech pojišťoven a pojištění si můžete taky rovnou online výhodně sjednat. 

  • Máme s manželem domluvené, že tento rok vezmeme nějaké kamarády na dovolenou do Itálie. Že vezmeme karavany, do nich dáme třeba i nějaké obyčejné zahradní grily a pojedeme objevovat části Itálie. Tady v Evropě se nám vždy moc líbilo, ale někdy chceme objevit i jižní ameriku.

  • Mě a manžela čeká poprvé v životě dovolená s dětmi. Pojedeme asi na vršek Itálie a tam se budeme koupat v moři. Moc se na to těším.  Sice to s dětmi asi bude náročnější, protože jsou otravné už po cestě z Brna do Olomouce, ale snad si na to zvyknou stejně jako ostatní děti v jejich věku. Mají tablety, tak se zabaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit