testovaci text

Diskuse pro Článek

Proč se vyhnout stavebnímu spoření pro děti

7. 8. 2017 – nasepenize.cz

Stavební spoření je oblíbený spořicí produkt. Oblíbenost ale zdaleka neznamená výhodnost. Proč se nevyplatí uzavírat stavební spoření dětem, aby měli v dospělosti peníze „do začátku“?

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 2

napsat komentář

Píďa (anonym)

Současná je situace taková, že se nejvíce vyplatí spořit si 1700 měsíčně, abyste dosáhli na maximální státní podporu. Pak stavební spořitelny nabízejí navíc zhodnocení, to až 4% ročně, ale dejte si pozor na poplatky spojené s vedením účtu. Mně pomohla tahle přehledná tabulka kolik si naspořím: http://nasetreno.cz/stavebni-sporeni/ a je tam jasně vidět, že víc než 1700 se už moc nevyplatí.
8.8.2017
vlákno reagovat

MarieLounová (anonym)

Musím říct, že je článek opravdu výstižný. Co znám lidi kolem sebe, kteří se sami moc nezajímají o nějaké úspory, tak spousta z nich řeší jen stavební spoření. Osobně jsem chtěla našemu synovi udělat totéž, ale po schůzce s paní z partners, která mi právě tady psané informace nastínila víceméně totožně, jsem dala na její radu a šla do podílových fondů, do kterých investuji synovi už 3 roky. Ze začátku jsem tomu moc nevěřila, jelikož tady se čísla mění viditelněji, jednou v plusu, jednou v mínusu, ale když to porovnám dnes, tak je dobře, že jsem na ní dala.
7.8.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.