Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestě horší je najít kvalitního řemeslníka, lepší je nějaký s recenzí nebo když má člověk víc informací. Docela dost řemeslníků i těch informací je i na portálech pro živnostníky jako je http://www.freelance-market.cz/c/%C5%98EMESLN%C3%ADK. Ale chce to samozřejmě i štěstí.
  • pseudoabsolvent dost casto vubec nic neumi a ani nikdy umet nebude. Obcas temhle trotlum neco opravuji a nestydim se napsat , dost vyzivne jim poustim zilou. Lehce nabyli , lehce pozbydou hlupaci.
    Nektere pribehy ktere s nimi zazivam , to by opravdu bylo na film. I kdyz se mi nechce verit , ze by obsahu toho filmu nekdo vubec uveril.
  • ivanka386

    Jo, tak toto je pravda. Hlavně řemeslníků není tolik, takže je také jejich práce lépe ohodnocená. Můj manžel například pracuje jako řemeslník a myslím si, že plat má více než slušný. Super je i to, že má kdejaké bonusy. Teď nedávno mu třeba firma proplatila nové pracovní oblečení, které si kupoval z https://www.ardon.cz/c/309/pracovni-odevy

  • Pro nás jednou dělala jeden zámečník a když jsem se ho zeptala jak na tom je a jestli vlastně zvládá třeba nějaké věci, co i vysokoškolák nedokáže, tak se hned ptal, zda se ptám na věk a nebo na plat. Údajně byl věk nízký a plat vysoký, to si nepřijde na takové peníze ani vysokoškolský IT člověk.

  • Nejsem z těch, co by si troufli vrtat do zdi nebo opravovat kapající kohoutek. Většinou čekám, až si někdo z rodiny najde čas, ale tentokrát jsem to chtěla mít hotové hned. Oslovila jsem hodinového manžela z Prahy https://hmlukas.cz/ a do dvou dnů byl u mě hodinový manžel. Všechno opravil, navrtal, upevnil a já si mohla oddechnout. Velké plus bylo, že přišel přesně na čas, nic netahal přes celý byt a všechno zvládl v pohodě sám. Doporučuju každému, kdo nechce doma čekat týdny na zásah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit