Přejít na výpis diskuzí

Silniční daň by mohli v budoucnu platit všichni majitelé aut

30.11.2015 22:16
Redakce NašePeníze.cz   5 příspěvků

Daň silniční se vztahuje na silniční motorová vozidla a jejich přípojná vozidla používaná k podnikání nebo k jiné samostatné výdělečné činnosti. Bez ohledu na to, zda jsou používána k podnikání, jsou předmětem daně také všechny vozidla s největší povolenou hmotností alespoň 12 tun určená výlučně k přepravě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak v tom případě bych musel prodat auto. A chodit do práce pěšky. Jako vdovec s detma 5 3 roky a 8mesicu bych to neutahl už teď jsem od vejplaty k vejplate.
  • No to je vidět myšlení těch, kteří dojíždějí do práce za státní peníze nebo mají platy tak vysoké, že je cena dojíždění netíží. Ale když se objeví informace, že na venkově jsou lidi radši na dávkách tak se diví - proč nedojíždějí. Ono za minimální mzdy se dojíždí dost těžko.A do měst se všichni nastěhovat nemůžeme. I venkov musí žít.
  • Penízky náš stát potřebuje a potřebovat bude pro zvyšování svých prebend. Státní úředníci a politici jsou opravdu chudáčci, kteří nemají na chleba.
  • no někdo ty průsery vlády, kdy platí kdejakýmu gaunerovi zaplatit musí , no a kdo asi? No přece my!!!!! Nemusím bejt vědátor, abych dokázal kde končí peníze poplatníků. To by jste čuměli!!!
  • ani bych se nedivila..vláda někde musí vzít peníze za uprchlíky...že?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit