Přejít na výpis diskuzí

SOLUS - registr dlužníků

19.7.2017 16:08
Martin Slapnička 4 příspěvky

Sdružení SOLUS provozuje registrů hned několik, z nichž jsou ve vztahu k půjčkám důležité hlavně dva: registr fyzických osob - spotřebitelů (Registr FO) a registr právnických osob a fyzických osob – podnikatelů (Registr IČ ). SOLUS sdružuje kromě bank a nebankovních úvěrových institucí také poskytovatele...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě proč jsem veden v solusu a hlavně za co,,,dnes jsem si chtěl objednat zboží a prý mám záznam v solusu,,takže neprošlo,kde zjístím proč a za co
    • Zdravím, do Solusu se můžete dostat, i když jste třeba nezaplatil účet za telefon. Pokud to chcete vědět přesně, nechcete si udělat výpis. Nebo si taky můžete vít půjčku bez registru, získat tak peníze předem a pak zboží normálně objednat a půjčku splácet. Přes tohle srovnání - www.ferovepujcky.cz/pujcky-bez-registru - se dá vybrat i celkem výhodně :)

• Dobrý den, zajímalo by mě, jestli mi někde schválí půjčku, i když jsem v registru dlužníků, respektive, co to obnáší, že jsem v registru. Četla jsem totiž, že existují i nějaké půjčky bez registru
  • Chtěl bych vědět proč jsem v solusu a zjistit zaco dlužím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit