Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    Ahoj. Nevím jestli se to někomu bude hodit, ale třeba ano. Nedávno se mi povedlo narazit na dost užitečný návod jak do registru dlužníků nahlednout zdarma. Tady je. Musím říct, že mně samotné to teď docela pomohlo, protože právě se splácením dluhů mám díky koronavirové epidemii teď tak trochu problém.

  • Zajímalo by mě proč jsem veden v solusu a hlavně za co,,,dnes jsem si chtěl objednat zboží a prý mám záznam v solusu,,takže neprošlo,kde zjístím proč a za co
    • Zdravím, do Solusu se můžete dostat, i když jste třeba nezaplatil účet za telefon. Pokud to chcete vědět přesně, nechcete si udělat výpis. Nebo si taky můžete vít půjčku bez registru, získat tak peníze předem a pak zboží normálně objednat a půjčku splácet. Přes tohle srovnání - www.ferovepujcky.cz/pujcky-bez-registru - se dá vybrat i celkem výhodně :)

  • Dobrý den, zajímalo by mě, jestli mi někde schválí půjčku, i když jsem v registru dlužníků, respektive, co to obnáší, že jsem v registru. Četla jsem totiž, že existují i nějaké půjčky bez registru
  • Chtěl bych vědět proč jsem v solusu a zjistit zaco dlužím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit