Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já třeba ani nemám jinou možnost, než se do práce dostat autem. Je to totiž docela daleko a je to tak pro mě nejvýhodnější. Na druhou stranu si právě kvůli častému ježdění musím dávat mnohem větší pozor na stav mého auta. Třeba na podzim jsem na něj musel kupovat úplně nové zimní pneumatiky, protože ty staré byly už moc opotřebované. Nové se mi naštěstí povedlo sehnat z https://www.pneuok.cz/

  • Bydlíme na Vysočině, autobus tady jezdí 2 krát denně a bez auta to tady nejde. Nejdřív jsme měli dvě auta, ale když bylo jedno v servisu, tak se moc fungovat nedalo. Od loňska máme tři auta, ekologové asi nejásají, ale tady je to prostě nutnost...

  • Pájo máš pravdu do roku 1989 jezdila v Praze doprava doprava ,dnes jezdí doprava do leva a víš,kdo to zavinil ta demokracie,kterou nikdo nechtěl jen havloidi a dnes BUS 2x za hodinu jedním směrem a 2x druhým směrem a ve špičce to je 3x.Ano na vesnici je potřeba,protože to je další tragedie této demokracie.Životní podmínky obyvatel ČR jsou horší a horší.Chápu ,že staří potřebují auto na nákup,k lékaři,do předražených lékáren na různé zbytečné úřady např.přestupkové komise,kde řeší stížnost,že kohout kokrhá,slepice kdáká,kráva bučí,aby mohli občanovi dát minimálně demokratickou pokutu 1000,-Kč apod.
  • Bez auta je člověk na vesnici ztracený protože autobusy a vlaky nejezdí každých 5 minut nebo 2 minuty jako v Praze metro autobus nebo tramvaj v Praze auto není potřeba tam je zbytečné na vesnici je nutností proto se tomu ani nedivím že každý den jezdí tisíce aut a všude je smradu jako v cařihradu nejlepší by bylo kdyby se Praha ještě rozrostla tak o 20 km z každé strany doprava by byla vyřešena hned

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit