Přejít na výpis diskuzí

Stát nabízí mladým párům i samoživitelkám půjčku. Nikdo to ale neví

12.4.2018 15:28
Martin Slapnička   3 příspěvky

Státní fond rozvoje bydlení (SFRB) má ve dvou programech připravených celkem 100 milionů, které může půjčit mladým manželům nebo rodičům-samoživitelům na vylepšení či pořízení bydlení. Lidé ale o programu neví a na konci roku je většina peněz stále nevyčerpaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak samozřejmě, že o takových věcech nikdo neví. Vyřizování by navíc asi bylo mnohem komplikovanější než kdekoliv jinde, proto je podle mě lepší zajít do banky, tam s vámi aspoň jednají na rovinu. Dneska si můžete bankovní půjčky navíc srovnat a pak jít rovnou najisto, což je taky velká výhoda. Umožňují to například tady: www.hyperfinance.cz/pujcky/bankovni-pujcky :)

  • Bohužel nejsem ani mladý ani samoživitelka, i tak však potřebuji půjčku. Naštěstí existují i soukromé společnosti, které dokáží poskytovat půjčka za podobně výhodný úrok. Stačí jen umět hledat a použít srovnávač půjček https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/

  • Nebankovní půjčka na cokoliv

    Půjčky od Ammado jsou určeny téměř každému. Naše společnost nevybírá od klientů žádné poplatky a roční úrok můžete získat již od 9,8%. Půjčka je určena pro zaměstnané, živnostníky, důchodce a osoby na mateřské dovolené. Výhodou naší půjčky je možnost odkladu až 4 splátek najednou. Klient má sám možnost zvolit si výši splátky tak, aby vyhovovala jeho schopnosti splácet. Doba splatnosti půjčky je od 1 až do 7 let. Půjčka je bez ručení majetkem a bez ručitele. Podmínkou pro získání půjčky je, že klient musí mít pravidelný příjem (plat, důchod, mateřská, jiné příspěvky, brigáda, renta, pojistné plnění, dividendy, odměny apod.)


    Více zde: https://www.ammadopujcky.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit