Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je vlastně dobře že to dřevo v naší republice není dotované. Je sice pravdou že potom třeba eshopy jako je luceda.cz mohou mít nižší tržby když za hranicemi v Polsku se to vykupuje za dotovanou cenu. Na druhou stranu buďme rádi za ten kapitalismus který u nás v republice máme.

  • My jezdíme do lesa na dřevo každý rok a jelikož se manžel zná s hajným, tak ho máme pořád za stejné peníze. Topení nás tak vyjde na úplné minimum, což je v dnešní době, kdy je všechno tak drahé paráda. Koupili jsme si velká kamna na pořádné špalky, takže stačí, když přiložíme pár krát za den a máme tu krásné teplo :-) .

  • Rozhodl jsem se, že tuto zimu začnu topit dřevem. Jak jsem ale zjistil, tak jsem nebyl jediný, kdo měl tento nápad a sehnat kvalitní palivové dřevo byl celkem problém. Dalo to celkem zabrat, ale povedlo se mi nakonec najít jednoho soukromníka, který dřevo prodával za velmi slušnou cenu. Jen jsem si musel sehnat přívěs a pro dřevo si přijet. To bylo ale to nejmenší. 

  • Já si myslím že kdybychom se měli všichni tak dobře jako ty státní lesy, tak by si nikdo na nic nestěžoval. Jak se tak koukám, tak z našeho prodaného dřeva vyrábějí třeba v Německu a nebo Norsku kvalitní dřevěnice. Po právu bychom tak měli být hrdí na to, že se s naším dřevem dobře nakládá.

  • Já si myslím že kdybychom se měli všichni tak dobře jako ty státní lesy, tak by si nikdo na nic nestěžoval. Jak se tak koukám, tak z našeho prodaného dřeva vyrábějí třeba v Německu a nebo Norsku kvalitní dřevěnice. Po právu bychom tak měli být hrdí na to, že se s naším dřevem dobře nakládá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit