Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejlepší je se obrátit na odborníky v oboru, aby vše šlo podle plánu. Takhle jsem to udělali my, když jsme řešili stejnou věc. Svěřili jsme to do rukou https://www.cikr.cz/sluzby/pravo-nemovitosti/, kde nám se vší skvěle pomohli a opravdu šlo vše podle plánu.

 • Sice zařizování stavebního povolení je těžké a zdlouhavé, ale když najdete dobrou firmu, je to mnohem lehčí. Já jsem si papíry nechávala dělat u https://www.cikr.cz/sluzby/pravo-nemovitosti/ a vše šlo naprosto hladce.

 • To papírování a obíhání úřadů je na celé stavbě domu to nejhorší. Nám trvalo rok, než nám stavbu povolili. Už jsme klidně mohli bydlet, kdybychom neztratili rok na úřadech. Zatím máme hotovou hrubou stavbu a včera nám zadělali okna. Objednali jsme si je z Pramos, tak mám radost, že se nám podařilo dům do zimy uzavřít, takže v něm budeme moct i v zimě něco dělat :-) .

 • Tak to je podle mého názoru dobrá zpráva. Jsem rád, že se to týká i těch plotů, protože právě ten se brzy chystám kolem našeho pozemku stavět nový. Chtěl bych takový ten klasický pletivový. Co jsem se tak díval, tak se mi zatím asi nejvíc zamlouvá pletivo od https://www.e-pletivo.cz/ takže ho nejspíš objednám od nich.

 • joskadevatej

  Velmi zajímavé. Musím se přiznat, že o tomto jsem vůbec nevěděl. Když jsme my stavěli náš dům, tak něco takového možné nebylo. Nám se naštěstí o všechno ohledně stavby a její přípravy starala tato firma: https://www.pkservin.cz/ Ta se přímo specializuje na inženýring projektů, takže jsme věděli, že stavba našeho domu je v dobrých rukou.

  • macinan

   Tyjo, mockrát díky za tip na tu firmu. My se právě na stavbu nového domku teď chystáme. Od koho si ho necháme postavit zatím ale nevím. Už jsem se ale dívala na tento firemní katalog https://trhpoptavek.cz/catalog a koukala jsem, že těch firem je u nás strašně moc. To bude těžký výběr.

  • ivannavratil386

   Jojo, je super pokud si na něco takového člověk vezme firmu. To když jsme stavěli my náš dům, tak jsme si vše dělali svépomocí. Dokonce i pronájem stavebních strojů jsem si zařizoval sám. Konkrétně se mi je povedlo sehnat od https://www.norwit.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit