Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak tomu nerozumím. HDP se skládá ze čtyř položek - investice státu, investice podnikatelské sféry, výdaje (veškerá útrata) obyvatel a saldo zahraničního obchodu (rozdíl mezi vývozem a dovozem). Čili maximálně by se dalo hovořit o celkovém finančním objemu sociálních dávek vzhledem k HDP - což je vzhledem ke skladbě HDP nepravděpodobné (většina sociálních dávek se hned utratí).
  • Peněz na neustále se zvyšující množství byrokratů,kteří jsou naprosto neužiteční je stále dost.Jenom o kolik desítek tisíc se tato armáda rozmnožila za bývalé koalice.
  • Česko je na tom relativně dobře, protože převzalo Evropský sociální model až v 90. letech. V současné době se jen začíná projevovat hromadné vymírání domácí populace v letech 1996 až 2005 (porodnost 90 000 novorozenců ročně míst potřebných 154 000 novorozenců). Vymírání nastartované zákonem č. 586/1992 Sb., který obral od 1. 1. 1993 pracující rodiče o tři čtvrtiny financí na krytí nákladů výchovy dětí. Češi na to zareagovali v 90. letech stejně, jako v 70. letech na přidání financí rodinám, jen s opačným výsledkem. V letech 2038 - 2044 nedostatek nových pracovníků a tím i plátců do sociálních systémů ze současné finanční nestability sociálního státu (schodky státního rozpočtu), dospěje k jeho bankrotu. Samozřejmě za předpokladu, že neprosadíme důchodovou reformu s pro-natalitním efektem.
    • Já chtěl mít vnoučata a mám krásné dvě pokud je jejich matka nezničí,protože nebyla svou matkou připravena prfo život a tak je unesla do šluknovského výběžku,kde jsou opravdu exoti,cikáni a další opravdu nepřizpůsobivá sebranka.OSPODY,soudy neřeší a my děti vůbec nevidíme .Matka je vodí po psychiatrech,aby je otec neviděl,který je miluje,protože matka chtěla děti a ne žít normálním životem a hlavně alimenty a my nemáme srdce,abychom naše vnoučata okrádali.
    • Stát chce budit dojem že se stará a tak okrádá své lidi o finance, které potřebují na založení nebo provoz rodiny a dávají je jiným rodinám o které se tím stará. Čím víc to bude dělat tím víc ekonomicky nesoběstačných občanů bude mít.
  • Nyní je to třetina a za pár let to bude polovina.Teprve pak to začne být veselé až budou vlády bez peněz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit