Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Upřímně si ale zčásti myslí, že lidé se prostě o pračku neumí postarat. Jako všechno, tak i ona potřebuje péči. Alespoň tu minimální a lidé ani neví jak vyčistit pračku.

 • Taky si myslím, že ne všude platí, co je drahé, je i dobré. Já mám obyčejnou pračku https://www.expert.cz/whirlpool-fwf71483w-eu/ a jsem s ní spokojená. Důležité při praní je, aby byla pračka čistá. Čas od času ji zapnu jen s octem, aby se vyčistila a pořád pere dobře.

  • macinan

   Velmi podobnou od Whirpoolu mám doma a taky jí nemám co vytknout. Už ji mám skoro rok a všechno funguje bez problému. Já si ji vybrala podle recenzí, které jsem našla tady https://www.levne-pracky.cz/ Tam vyšla jako jedna z nejlepších.

 • Ahoj,
  super článek. Moc děkuji a posílám ještě další alternativu, podle které se rozhoduji, třeba někomu taky pomůže :). https://www.arecenze.cz/recenze-pracek/
  • ivanka386

   Když jsem vybírala naši pračku, tak jsem se také řídila hodně podle recenzí, co jsem našla na internetu. Musím ale říct, že mi s výběrem dost pomohl například i tento článek: https://napovime.cz/navod/jak-vybrat-pracku/ Doporučuji mrknout. :-)

 • Pokud se pračka vyrobí v Evropě a z Evropských materiálů, je skoro jisté, že bude kvalitní. Dnes není žádoucí vyrobit výrobek, který bude držet 5 a více let. Je nutné, aby spotřebitel dostál svému označení a výrobek, kterému před měsícem uplynula záruka, se musí neopravitelně pokazit tak, aby si spotřebitel pro svoji další spotřebu musel koupit kus nový.
  Téměř do všech dovážených výroblů se instalují tzv.kazítka nebo ničítka = poddimenzovaná hlavně levná součást, která rupne a musí se draho koupit nový výrobek.

  Toto je ta stará známá Klaunsova neviditelná ruka trhu !!! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit