Přejít na výpis diskuzí

TEST: Ani drahá pračka nemusí dobře prát

10.10.2016 20:23
Redakce NašePeníze.cz 4 příspěvky

Časopis TEST pravidelně testuje automatické pračky. Tentokrát se zaměřil na 14 modelů s předním plněním. Dražší pračky se umístily na předních místech, ale mezi horšími skončil i jeden výrobek s cenou přes dvacet tisíc korun. Nedokázal dostatečně dobře vyprat prádlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Taky si myslím, že ne všude platí, co je drahé, je i dobré. Já mám obyčejnou pračku https://www.expert.cz/whirlpool-fwf71483w-eu/ a jsem s ní spokojená. Důležité při praní je, aby byla pračka čistá. Čas od času ji zapnu jen s octem, aby se vyčistila a pořád pere dobře.

  • macinan

   Velmi podobnou od Whirpoolu mám doma a taky jí nemám co vytknout. Už ji mám skoro rok a všechno funguje bez problému. Já si ji vybrala podle recenzí, které jsem našla tady https://www.levne-pracky.cz/ Tam vyšla jako jedna z nejlepších.

 • Ahoj,
  super článek. Moc děkuji a posílám ještě další alternativu, podle které se rozhoduji, třeba někomu taky pomůže :). https://www.arecenze.cz/recenze-pracek/
 • Pokud se pračka vyrobí v Evropě a z Evropských materiálů, je skoro jisté, že bude kvalitní. Dnes není žádoucí vyrobit výrobek, který bude držet 5 a více let. Je nutné, aby spotřebitel dostál svému označení a výrobek, kterému před měsícem uplynula záruka, se musí neopravitelně pokazit tak, aby si spotřebitel pro svoji další spotřebu musel koupit kus nový.
  Téměř do všech dovážených výroblů se instalují tzv.kazítka nebo ničítka = poddimenzovaná hlavně levná součást, která rupne a musí se draho koupit nový výrobek.

  Toto je ta stará známá Klaunsova neviditelná ruka trhu !!! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit