Přejít na výpis diskuzí

Test: Dlouhodobý test celoroční pneu

9.4.2018 14:43
red   4 příspěvky

Jak dopadnou celoroční pneumatiky po dlouhodobém testu, přesněji po ujetí 10 tisíc kilometrů? To byla otázka, kterou si položila německá organizace GTÜ, společně s ACE, tedy Auto Clubem Europa. Začněme tím, co motoristé od celoroční pneumatiky očekávají. Jak napovídá samotné označení pláště, chceme,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To já jsem radši pro klasickou výměnu (https://www.euromotors.cz/pneuservis/), protože celoročnímu pneu zatím nevěřím :)

  • Já už přes rok používám celoroční pneumatiky a jsou naprosto bez problému, za tu dobu dokonce neztratili ani vzorek, takže si myslím, že mi vydrží ještě několik let. Potrpám si však na jejich pravidelnou údržbu, a tak jsem si z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/ koupil nový kompresor, kterým pneumatiky pravidelně dofukuju.

  • Takhle trapně vyzvihovat svůj obchod, hnus.
  • Zdravím, nevím jak vy ale já jsem velkým zastáncem přezouvání pneumatik na letní a zimní.
    Přijde mi absolutní blbost nepřezouvat. Nedávno jsem zrovna řešila koupi nových zimních pneumatik, jelikož staré už nebyly na zimu do sněhu a náledí tak spolehlivé. Já bohužel úplně výběru nerozumím, ale skvěle mi poradili zde https://www.pneuok.cz. Pneumatiky jsem koupila za rozumnou cenu a vše funguje jak má. Pokud si i vy nejste jistí jaké pneumatiky vybrat, otočte se na tento obchod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit