Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já osobně teda s celoročními pneumatikami moc dobré zkušenosti nemám. Myslím si, že kupovat si je kvůli tomu, aby člověk ušetřil za výměnu je hrozná hloupost. Navíc ani výměna pneumatik nemusí být nijak drahá záležitost pokud si to člověk zvládne udělat doma. Stačí k tomu základní nářadí a špatné není mít ani šroubový kompresor.

 • Jaké pneumatiky vybrat na fabii? Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by mi byl schopný říct, podle čeho to vybírat? 

  • Máte velká nájezd za rok? Já jsem tento problém vyřešila pomocí celoročních pneumatik, díky kterým nemusím řešit skladování ani přezouvání druhých kol 

 • Dobrý den. Já jsem tedy tvrdý zastánce přezouvání na zimní a letní. Pro přezutí bych vám normálně doporučil zajet k jednomu kamarádovi blízko u Prahy, ale ti teďka řeší nové vybavení pneuservisu, takže ten by vám moc nepomohl. Každopádně za mě určitě kola přezouvat! Celoročním nevěřím a nikdy ani věřit nebudu. Pěkný den

 • To já jsem radši pro klasickou výměnu (https://www.euromotors.cz/pneuservis/), protože celoročnímu pneu zatím nevěřím :)

 • Já už přes rok používám celoroční pneumatiky a jsou naprosto bez problému, za tu dobu dokonce neztratili ani vzorek, takže si myslím, že mi vydrží ještě několik let. Potrpám si však na jejich pravidelnou údržbu, a tak jsem si z https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/ koupil nový kompresor, kterým pneumatiky pravidelně dofukuju.

 • Takhle trapně vyzvihovat svůj obchod, hnus.
 • Zdravím, nevím jak vy ale já jsem velkým zastáncem přezouvání pneumatik na letní a zimní.
  Přijde mi absolutní blbost nepřezouvat. Nedávno jsem zrovna řešila koupi nových zimních pneumatik, jelikož staré už nebyly na zimu do sněhu a náledí tak spolehlivé. Já bohužel úplně výběru nerozumím, ale skvěle mi poradili zde https://www.pneuok.cz. Pneumatiky jsem koupila za rozumnou cenu a vše funguje jak má. Pokud si i vy nejste jistí jaké pneumatiky vybrat, otočte se na tento obchod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit