Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nová Fabie se mě vážně hodně líbí, ten design se zkrátka povedl. Rád bych si toto auto koupil, ale nevím jakou motorizaci si koupit, nerad bych se totiž v budoucnu dočkal nějaké poruchy motoru. Doporučíte mi nějakou slušnou motorizaci ? :)

  • Můžete mi někdo prosím poradit, jaký používat na auto vosk? Který dokáže opravdu dobře ochránit lak auta? 

    • Vosk už je v dnešní době docela dost překonaný. Nemusíte si trápit ruce na tom, než celou karoserii navoskujete. Už jsou opravdu mnohem lepší způsoby jako například keramická ochrana laku auta. Používám https://www.halbich.cz/korrek-pro-hydrox/ Jako první je třeba auto pořádně umýt, beru od nich i kvalitní auto šampon, který dokáže povrch auta perfektně připravit na nanášení keramické ochrany laku auta. 


  • My
    máme koupené nové auto a já jsem o něj nějak dostala strach. Je to vlastně
    naše první auto, které se kupovalo opravdu nové, a tak jsem z toho trochu
    nervózní. Chtěl bych auto zabezpečit řádně proti krádeži. Díval jsem se na
    nějaké ty sledovací zařízení, ale tak nějak pořád nevím. Funguje to dobře? Dá
    se to pomocí GPS opravdu pak dohledat? 


    • Tak
      ono zrovna GPS sledovací zařízení, to není úplně ta nejšťastnější volba co
      můžete udělat. V dnešní době je na to totiž připravený každý druhý zloděj a
      dokáže vám signál GPS zarušit. Pak už auto v podstatě nemusíte nikdy najít.
      Jestliže chcete mít auto opravdu dobře zabezpečené, tak já jsem si to nechal
      udělat od společnosti, která provozuje vlastní rádiovou síť a dokáže auto
      rychle dohledat. Do auta vám vlastně dají aktivní rádiovou jednotku, která
      auto nepřetržitě střeží. V případě, že se s autem něco děje, tak okamžitě
      zahlásí na centrálu a to to hned začne řešit. 


      • Tak to
        máte nějaké teda hodně profi zabezpečení co? 


        • Dalo by
          se říct že ano. Mám auto zabezpečené od společnosti https://www.sherlog.cz/zabezpeceni Mají to opravdu profi a dá se to vzít na
          operák, takže to měsíčně nestojí moc a člověk má jistotu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit